Strona 1 z 1

USG Barku

: 03 lut 2020, 19:15
autor: zabiegany
Czy usg barku w Gdańsku jest badaniem, które będzie w stanie wychwycić drobne zmiany kostne i inne zmiany w obrębie tkanek miękkich stawu? Jak się do takiego badania przygotować?

Re: USG Barku

: 20 lis 2020, 21:39
autor: kasia.waśko
Do badania USG nie musisz jakoś szczególnie się przygotowywać:) Byłaś może w Luxmedzie kiedyś? Jeśli nie to polecam. Mają 3 punkty diagnostyczne w Trójmieście. Na stronce https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ możesz sprawdzić dokładną lokalizację i zakres badań. USG robią na pewno, skoro 2 lata temu też robili. Z tego co wiem teraz oferują też rezonans oraz tomografię.

Re: USG Barku

: 18 cze 2021, 20:50
autor: wóz
wątek odświeżam, bo szukam gdzie mozna zrobić usg barku w Warszawie
Tylko tak wiecie w miare szybko bo mnie boli nie mam czasu czekać na nfz
Koszty się nie liczą, prywatnie mnie dobrze obsluza
Poproszę o waszą pomoc, na pewno każdy namiar sprawdzę
Dziękuję wszystkim za pomoc i rady

Re: USG Barku

: 01 lip 2021, 8:56
autor: bączek
Ja Ci polecam @wóz taką klinikę https://multimed.pl/ w Warszawie. Jak dla mnie są najlepsi i mają świetnie wykwalifikowaną kadrę lekarską. Jak będziesz się zapisywać, to powiedz, że masz dolegliwości bólowe. Na pewno zaproponują Ci możliwie szybki termin. Nie to co w NFZ, gdzie musisz czekać miesiącami….

gry na androida 2.3.6

Re: USG Barku

: 21 lip 2021, 21:04
autor: Zośka82
Nie wiem czy usg będzie wystarczające, tomografia komputerowa może dać lepszy obraz, a co za tym idzie - znacząco wpłynąć na postawioną przez lekarza diagnozę. Do tego typu badań polecam pracownię diagnostyki obrazowej TOMMA. Wykonywałam u nich TK i z tego co się orientuję robią także RTG i badanie rezonansem magnetycznym.

Re: USG Barku

: 31 sie 2021, 22:07
autor: zając poziomka
@Bączek poleca bardzo dobrą klinikę – MULTIMED w Warszawie i faktycznie trzymają oni wysoki poziom. Mają świetnych specjalistów, szybkie terminy wizyty, lekarz poświęca sporo czasu na diagnozę. Usg barku również u nich bez kłopotu wykonasz. Przyłączam się do rekomendacji tej placówki.