USG Barku

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zabiegany
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2019, 0:13

USG Barku

Post autor: zabiegany »

Czy usg barku w Gdańsku jest badaniem, które będzie w stanie wychwycić drobne zmiany kostne i inne zmiany w obrębie tkanek miękkich stawu? Jak się do takiego badania przygotować?
kasia.waśko

Re: USG Barku

Post autor: kasia.waśko »

Do badania USG nie musisz jakoś szczególnie się przygotowywać:) Byłaś może w Luxmedzie kiedyś? Jeśli nie to polecam. Mają 3 punkty diagnostyczne w Trójmieście. Na stronce https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ możesz sprawdzić dokładną lokalizację i zakres badań. USG robią na pewno, skoro 2 lata temu też robili. Z tego co wiem teraz oferują też rezonans oraz tomografię.
wóz

Re: USG Barku

Post autor: wóz »

wątek odświeżam, bo szukam gdzie mozna zrobić usg barku w Warszawie
Tylko tak wiecie w miare szybko bo mnie boli nie mam czasu czekać na nfz
Koszty się nie liczą, prywatnie mnie dobrze obsluza
Poproszę o waszą pomoc, na pewno każdy namiar sprawdzę
Dziękuję wszystkim za pomoc i rady
bączek

Re: USG Barku

Post autor: bączek »

Ja Ci polecam @wóz taką klinikę https://multimed.pl/ w Warszawie. Jak dla mnie są najlepsi i mają świetnie wykwalifikowaną kadrę lekarską. Jak będziesz się zapisywać, to powiedz, że masz dolegliwości bólowe. Na pewno zaproponują Ci możliwie szybki termin. Nie to co w NFZ, gdzie musisz czekać miesiącami….
Zośka82

Re: USG Barku

Post autor: Zośka82 »

Nie wiem czy usg będzie wystarczające, tomografia komputerowa może dać lepszy obraz, a co za tym idzie - znacząco wpłynąć na postawioną przez lekarza diagnozę. Do tego typu badań polecam pracownię diagnostyki obrazowej TOMMA. Wykonywałam u nich TK i z tego co się orientuję robią także RTG i badanie rezonansem magnetycznym.
zając poziomka

Re: USG Barku

Post autor: zając poziomka »

@Bączek poleca bardzo dobrą klinikę – MULTIMED w Warszawie i faktycznie trzymają oni wysoki poziom. Mają świetnych specjalistów, szybkie terminy wizyty, lekarz poświęca sporo czasu na diagnozę. Usg barku również u nich bez kłopotu wykonasz. Przyłączam się do rekomendacji tej placówki.
ODPOWIEDZ