Strona 1 z 1

Re: Lubicie tatuaże

: 03 mar 2021, 19:22
autor: Jankówski
Ból jest, nie ma co się oszukiwać ;) Tatuaże są dzisiaj bardzo modne i można je mieć w dowolnym miejscu. Trzeba wcześniej to przemyśleć, by później nie żałować swojej decyzji. Studio https://www.skytattoo.net ma doświadczenie i wykonują wszelakie tatuaże. Najlepiej zaufać specjalistom. Wykonają każdy tatuaż.

Re: Lubicie tatuaże

: 04 mar 2021, 18:30
autor: ilkasyś
no jasne, ze lubię :) pierwszy tatuaż zrobiłem sobie jak skończyłem 25 lat, teraz mam 10 lat więcej i na ciele już 4 czy 5 :) i jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa :) Chodzę do Huberta z Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6085246226. Ma talent, duże doświadczenie, jest osobą kontaktową i bardzo otwartą.

Re: Lubicie tatuaże

: 24 wrz 2021, 18:44
autor: morduśka
Pewnie, że lubimy tatuaże, ale tylko te, które są dobrze wykonane. A często zdarza się tak, że ktoś może go nam zepsuć, bo nie ma ani doświadczenia, ani talentu. Tylko zastanawia mnie jeden fakt, dlaczego tacy ludzie dalej to robią i narażają nas później na przykład na usunięcie tego, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami przecież. Wiem coś na ten temat, bo mój pierwszy tatuaż został kolokwialnie mówiąc spartalony :oops: i po jakimś czasie podjąłem decyzję o laserowym usunięciu go w całości. Zrobiłem to w https://bienkowscyclinic.pl/, ponieważ wiem, że maja tam sprzęt najnowszej generacji i pracują tam fachowcy - lekarze medycyny estetycznej. Dzięki temu byłem pewien, że zrobią to doskonale i że nie zostaną mi blizny po zabiegach :)

Re: Lubicie tatuaże

: 21 sty 2023, 18:03
autor: stella88
W sumie to tak, lubię tatuaże. Sama ostatnio myślę nad tym czy nie zrobić sobie dziarkę, nawet mam upatrzony dla siebie wzór. Zastanawiam się nad tym jednak, które studio tatuażu jest najlepsze? Możecie mi polecić sprawdzone miejsce, gdzie mogę wykonać sobie dziarkę?

Re: Lubicie tatuaże

: 08 kwie 2024, 15:16
autor: Gość
Aneta z JahLove Tattoo to mistrzyni tatuażu, która potrafi zamienić każdy projekt w małe arcydzieło. Jej prace charakteryzują się niezwykłą precyzją i pięknem. Jeśli marzysz o tatuażu, który będzie prawdziwą ozdobą, koniecznie odwiedź jej portfolio: https://web.facebook.com/media/set/?set ... 226&type=3 Aneta to gwarancja tatuażu wykonanego z pasją i artystycznym zacięciem.