Lubicie tatuaże

Życie w podróży i nie tylko.
Jankówski

Re: Lubicie tatuaże

Post autor: Jankówski »

Ból jest, nie ma co się oszukiwać ;) Tatuaże są dzisiaj bardzo modne i można je mieć w dowolnym miejscu. Trzeba wcześniej to przemyśleć, by później nie żałować swojej decyzji. Studio https://www.skytattoo.net ma doświadczenie i wykonują wszelakie tatuaże. Najlepiej zaufać specjalistom. Wykonają każdy tatuaż.
ilkasyś

Re: Lubicie tatuaże

Post autor: ilkasyś »

no jasne, ze lubię :) pierwszy tatuaż zrobiłem sobie jak skończyłem 25 lat, teraz mam 10 lat więcej i na ciele już 4 czy 5 :) i jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa :) Chodzę do Huberta z Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6085246226. Ma talent, duże doświadczenie, jest osobą kontaktową i bardzo otwartą.
morduśka

Re: Lubicie tatuaże

Post autor: morduśka »

Pewnie, że lubimy tatuaże, ale tylko te, które są dobrze wykonane. A często zdarza się tak, że ktoś może go nam zepsuć, bo nie ma ani doświadczenia, ani talentu. Tylko zastanawia mnie jeden fakt, dlaczego tacy ludzie dalej to robią i narażają nas później na przykład na usunięcie tego, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami przecież. Wiem coś na ten temat, bo mój pierwszy tatuaż został kolokwialnie mówiąc spartalony :oops: i po jakimś czasie podjąłem decyzję o laserowym usunięciu go w całości. Zrobiłem to w https://bienkowscyclinic.pl/, ponieważ wiem, że maja tam sprzęt najnowszej generacji i pracują tam fachowcy - lekarze medycyny estetycznej. Dzięki temu byłem pewien, że zrobią to doskonale i że nie zostaną mi blizny po zabiegach :)

jak pielęgnować marihuane
stella88

Re: Lubicie tatuaże

Post autor: stella88 »

W sumie to tak, lubię tatuaże. Sama ostatnio myślę nad tym czy nie zrobić sobie dziarkę, nawet mam upatrzony dla siebie wzór. Zastanawiam się nad tym jednak, które studio tatuażu jest najlepsze? Możecie mi polecić sprawdzone miejsce, gdzie mogę wykonać sobie dziarkę?
ODPOWIEDZ