zarabiać pieniądze

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Emily23
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 18:52

zarabiać pieniądze

Post autor: Emily23 »

Nie miałbym nic przeciwko zarobieniu trochę więcej pieniędzy na opłacenie czesnego w przyszłym roku. Jak można to teraz zrobić szybko? Który obszar jest teraz opłacalny i zrozumiały?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: zarabiać pieniądze

Post autor: Pola »

Moim zdaniem dobrym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy może być wyjazd do pracy za granicę. Ostatnio na przykład widziałam ofert zatrudnienia w Annecy we Francji na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-annecy/. Polecam i Wam tam zajrzeć, jeśli braliście pod uwagę taki wyjazd ;)
Awatar użytkownika
marika
Posty: 152
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: zarabiać pieniądze

Post autor: marika »

Moze warto wziąć pod uwagę agencję pracy tymczasowej, np MG Solutions? Jest to firma która zajmuje się kompleksowo całą dokumentacją związaną z zatrudnieniem i leasingiem pracowników.
opiumć

Re: zarabiać pieniądze

Post autor: opiumć »

A próbowaliscie w systemie xtb zainwestować coś ? Ptytanie ile mozna zarobić? To zawsze pozostaje dokładnie ta sama kwestia, czyli taka, czy się na tym znacie i do tego nadajecie. Na pewno potencjał jest, tylko decyzje muszą być przemyślane.
joaśka02

Re: zarabiać pieniądze

Post autor: joaśka02 »

Każdy chce zarabiać pieniądze, wiadomo. Najlepiej to znaleźć dla siebie dobrą pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem. W praktyce różnie bywa. Ale są takie branże, że praca czeka, medyczna na przykład. Nawet jest taki portal z ofertami pracy https://medbra.in/ , gdzie są ogłoszenia z różnych miejsc i poszukiwani są różni specjaliści, nie tylko lekarze.
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: zarabiać pieniądze

Post autor: Anrietta »

Dobre zarabianie to dobra praca. Zawodów, gdzie można całkiem fajnie zarobić jest bardzo dużo:) Z tego co się orientuje to Praca kierowca jest właśnie taką pracą. Jest to wymagający zawód, pewnie często jest się poza domem, no więc trzeba się też dobrze zastanowić czy będziecie się na to decydować.
ODPOWIEDZ