Wysyłka paczek za granicę

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
migotka
Posty: 40
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:39

Wysyłka paczek za granicę

Post autor: migotka »

Jadąc autobusem podsłuchałam jak dwie panie rozmawiały o pewnej rodzinie, która w wyniku pożaru straciła prawie wszystko. I że organizowana jest zbiórka odzieży i innych artykułów gospodarstwa domowego dla nich. Nie zastanawiając się długo włączyłam się do rozmowy, gdyż też chciałam pomóc. Panie poinformowały mnie, że jedynie nie mają pojęcia jak zorganizować transport, gdyż rodzina ta mieszka w Niemczech. Zgodziłam się pomóc. Niestety sama nie korzystałam nigdy z takich usług, może ktoś z Was ma namiary na sprawdzoną firmę kurierską.
Awatar użytkownika
ulenica
Posty: 63
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:12

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: ulenica »

Wybierając usługi transportowe, powinniśmy się dobrze zastanowić. Niektóre firmy przewozowe specjalizują się w konkretnych rodzajach transportu, dlatego też ich usługi dopasować należy do własnych potrzeb. Może to być zarówno transport krajowy jak i międzynarodowy. Jeśli znajdziesz już firme która się tym zajmuje, sprawdź od jak dawna działa w branży przewozowej, z kim wcześniej współpracowała i w jaki sposób wypowiadają się na jej temat poprzedni klienci.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: Fantastic »

Najlepiej szukać takich firm transportowych pod kątem usług, które mają do zaoferowania. W dzisiejszych czasach raczej nie ma problemów ze znalezieniem takiej, która zajmuje się również przewożeniem rzeczy za granicę. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, jak są oceniane przez klientów. Warto się wówczas zastanowić, bo zbyt pochopnie podjęta decyzja i skorzystanie z usług pierwszego lepszego spedytora może okazać się porażką. Chodzi przede wszystkim o ich rzetelność i profesjonalizm.
Awatar użytkownika
jamajcia
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:04

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: jamajcia »

Wiadomo że z jednym z ważniejszych kryteriów jest oczywiście cena. Tani kurier i zarazem solidny to podstawa wyboru. I tutaj już sytuacja jest złożona. Bo teoretycznie każdy stwierdzi, że najkorzystniejszą opcją będzie zawsze zamówienie usługi u źródła. Otóż ceny w firmach kurierskich mogą być wyższe, niż zamawiając identyczną opcję u pośrednika. Broker kurierski może zaproponować lepsze warunki cenowe. No ale również są też inne firmy i jedną z nich jest ta https://www.speedpack.com.pl/ może jeszcze na spokojnie przeanalizuj ich ofertę.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: Pola »

Takie paczki za granicę powinny być przede wszystkim dobrze zapakowane. Przyda się na przykład taśma pakowa. Tutaj macie link do sklepu, w którym możecie sobie zamówić taką taśmę - zarówno bez nadruku, jak i z nadrukiem, który będzie na przykład pokazywał logo Waszej firmy i jej nazwę. Jeśli prowadzicie własny sklep internetowy, to moim zdaniem powinniście mieć taką taśmę.
Awatar użytkownika
Mikołajka
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:13

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: Mikołajka »

Dzięki za polecenie, właśnie otwieram sklep internetowy, więc taka oferta na pewno mi się przyda. Staram się postawić na produkty wysokiej jakości, celuje też w klienta, który patrzy nie tylko na najniższa cenę. Znalazłam już fajne opakowania ekologiczne na stronie https://sklep.grala.com.pl/eko-bio/ Będziecie mogli znaleźć tu zarówno reklamówki jak i tunele foliowe eko. Może i w waszych biznesach takie produkty fajnie się sprawdzą. Sklep Grala to dostawca opakowań foliowych dla biznesu.
Awatar użytkownika
akka
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: akka »

To warto poszukać jakiejś firmy transportowej. Może w takim razie https://pfc24.pl/ , tu w ofercie jest spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata i to najwyższej jakości, gdyż ich głównym celem jest zadowolenie klienta
Awatar użytkownika
afrykadzika
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:39

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: afrykadzika »

Jakichkolwiek byś wysyłek nie potrzebował to firma https://symlog.eu/ załatwi temat. Dla nich nie będzie problemem przewieźć dany towar bo mogą to zrobić lądem, morzem lub powietrzem. Ty mówisz gdzie a oni mówią za ile i na kiedy i temat z głowy. Powierzając specjalistom swój towar nie będzie problemów i niemiłych wpadek.
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:27

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: dorszek »

Osobom, które wysyłają duże ilości paczek przyda się dobrej jakości taśma pakowa. Ja taką taśmę zakupiłem na stronie dystrybutor.tasmytesa.pl i uważam, że jest to bardzo przydatne akcesorium.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: debro8 »

Jeśli mowa o wysyłce paczek za granicę, warto byłoby poznać wszystkie informacje w temacie jakim jest odprawa celna. Jest to bardzo ważna kwestia i dobrze wiedzieć jakie przesyłki podlegają jej. Tutaj https://miastko24.pl/pl/651_artykuly-sp ... elnej.html znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na ten temat.
Edziu

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: Edziu »

Technologia odgrywa coraz większą rolę w optymalizacji wysyłki palet w globalnym handlu. Wykorzystanie zaawansowanych systemów śledzenia i zarządzania łańcuchem dostaw umożliwia firmom lepszą kontrolę nad przesyłkami. Strona https://nextech.pl/biznes/wysylka-palet ... ynarodowej podkreśla znaczenie technologii w nowoczesnej logistyce. Dzięki innowacjom, przedsiębiorstwa mogą poprawić efektywność, zmniejszyć koszty i poprawić zadowolenie klientów.
ODPOWIEDZ