Uzależnienie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
landryna

Uzależnienie

Post autor: landryna »

Wiele informacji z różnych źródeł wskazuje na to, iż problem uzależnienia wciąż w naszym kraju się rozrasta. A przecież jest tyle różnych placówek, które zostały stworzone po to, aby pomagać osobom w nałogu. Choćby jeden z najlepszych prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Wiecie, że jest zwycięzcą konkursu prowadzonego przez Ranking Ośrodków Terapii?
grzybuś

Re: Uzależnienie

Post autor: grzybuś »

Oj tak uzależnienie to bardzo poważny problem bo to w jest pewien rodzaj choroby. A jak każdy doskonale wie, nie z każdą chorobą poradzimy sobie sami. Także ważne jest zgłoszenie się do dobrego ośrodka w celu odbycia leczenia. W przypadku alkoholika bardzo ważny może być detoks alkoholowy. W ośrodku Detoks Fenix można odbyć taki detoks, ale także nawet "wszyć" taką specjalną wszywkę alkoholową dzięki której więcej nie będzie nas korcić do wypicia
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 133
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:25

Re: Uzależnienie

Post autor: karola2468 »

Warto moim zdaniem warto wiedzieć jak przebiega taka terapia uzależnień. Zobaczcie koniecznie na stronę https://twoj-detoks.pl/osrodek-leczenia ... -warszawa/ na początku oczywiście diagnoza. Kolejny etap to motywowanie do zmiany a kolejnym to terapia grupowa. Dokładnie poczytajcie na stronie.
wałek

Re: Uzależnienie

Post autor: wałek »

Jeśli chodzi o uzależnienia to jest to bardzo ciężki temat. Ostatnio sam musiałem przejść detoks i nie było to nic przyjemnego. Na szczęście udało mi się znaleźć naprawdę jakościowy detoks w ofercie tej placówki: Ośrodek Krajna. Moim zdaniem warto skorzystać z ichniejszej oferty lub chociażby przejrzeć na początek ich stronę.

więzienia stalinowskie w polsce. system codzienność represje
Daniel

Re: Uzależnienie

Post autor: Daniel »

Zanim jednak zdecydujecie się na terapię, aby rzucić picie, warto pomyśleć o detoksie - https://odtruwaniekrakow.pl/odtruwanie- ... -oswiecim/. Wspominam o tym dlatego, że znajomy odbył ten zabieg z polecenia lekarza u którego się leczył i naprawdę było to idealne rozwiązanie. Po długim okresie spożywania napojów wysokoprocentowych, w organizmie zachodzą szkodliwe zmiany, gromadzą się toksyny. Aby chorego w ogóle przygotować do leczenia, warto zadbać o poprawę jego stanu fizycznego. Odtruwanie alkoholowe polega na podaniu dwóch kroplówek – jednej z glukozą, a drugiej z solą fizjologicznej.
ODPOWIEDZ