Uprawnienia SEP

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Uprawnienia SEP

Post autor: Pola »

Witajcie,
czy wiedzieliście o tym, że w pracy elektryka potrzebne są specjalne uprawnienia SEP G1? W ich zdobyciu pomóc może specjalny kurs on-line, o którym mowa na stronie internetowej https://sep-online.com.pl/. Oczywiście po takim kursie konieczne jest jeszcze zdanie egzaminu. Może ktoś z Was posiada takie uprawnienia elektryczne?
buśko

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: buśko »

Dobry elektryk właśnie stara się zdobyć taką wiedzę, by być jak najbardziej użytecznym dla swoich klientów. Ja to doskonale rozumiem, dlatego wydaje mi się, że warto właśnie po takie uprawnienia iść. Dodam może, że tutaj https://salwis.pl/system-do-planowania-produkcji/ macie firmę, która zajmuje się rozwiązaniami elenktycznymi dla firm. Takie szkolenie to tutaj podstawa.
malińczak

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: malińczak »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://e-mierniki.pl/c/testery-bezpiec ... przetu-pat
Łukasz

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: Łukasz »

Wszystkim osobom mającym w planach przystąpienie do egzaminu na uprawnienia budowlane chciałbym polecić stronę https://uprawnienia-budowlane.pl , gdzie znajdziecie mnóstwo materiałów do nauki. Polecam Wam również sprawdzić testy z poprzednich lat, moze Wam to pomoze.
ODPOWIEDZ