Ulepszenia w sklepie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Wróżka
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2019, 9:38

Ulepszenia w sklepie

Post autor: Wróżka »

Od 5 lat prowadzimy osiedlową sieć sklepów z mężem. Zastanawialiśmy sie nad wdrożeniem nowego systemu sprzedażowego, który pozwoliłby na oszczędności w personelu. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Agat
Posty: 16
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:47

Re: Ulepszenia w sklepie

Post autor: Agat »

Może idealnym rozwiązaniem dla Was byłoby zainwestowanie w kasy bezobsługowe, wykorzystujące dotyk. Jest to patent, który w Polsce zapoczątkowała firma www.jantar.pl . Okazało sie to przełomowym odkryciem i obecnie korzysta z tego rozwiązania wiele sklepów. Zapoznaj się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
andy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:42

Re: Ulepszenia w sklepie

Post autor: andy »

Tutaj macie ciekawe info na temat kas fiskalnych https://www.banki24.com.pl/kasy-fiskaln ... iskalnych/ . Jak najbardziej jest to wartościowe źródło wiedzy.
Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga Złego.
Awatar użytkownika
zabiegany
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2019, 0:13

Re: Ulepszenia w sklepie

Post autor: zabiegany »

Przede wszystkim zainwestujcie w sprzedaż online. To dopiero potrafi dać przysłowiowego kopa w zakresie rozwoju. Trzeba pamiętać o płatnościach, by były wygodne. Tutaj dobrze się sprawdzają tacy operatorzy jak https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online, którzy mają ogromne doświadczenie w tym zakresie.
Awatar użytkownika
ellonka
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2019, 18:25

Re: Ulepszenia w sklepie

Post autor: ellonka »

Ja tutaj nie mam praktycznie żadnej wiedzy. Niech jakiś inny forumowicz się tu wypowie.
Nigdy nie zastanawiałam się jak umre, ale umrzeć za kogoś kogo się kocha wydaje sie dobrą śmiercią
Awatar użytkownika
Małgosia540
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:46

Re: Ulepszenia w sklepie

Post autor: Małgosia540 »

Jeśli chodzi o ulepszenia w sklepie to warto dać swoim klientom dostęp do przelewów online. Ogólnie warto zwracać uwagę na prowizję - ostatnio widziałam, że HotPay daje bardzo dobre warunki.
ODPOWIEDZ