Szybka nauka niemieckiego?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Przemko
Posty: 31
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:15

Szybka nauka niemieckiego?

Post autor: Przemko »

Polecicie jakąś zdalną szkołę nauki niemieckiego?
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 25
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:20

Re: Szybka nauka niemieckiego?

Post autor: Renata »

Jeśli szukasz jakiegoś ekstremalnie szybkiego kursu to najlepiej poprzez indywidualne nauczanie. Tyle że w ten sposób nie zdobędziesz żadnego certyfikatu. Ja robiłam kiedyś kurs języka niemieckiego w Structurze w Katowicach i wprawdzie w normalnym trybie, ale wiem, że oni prowadzą również kursy intensywne.

Skontaktuj się i spytaj czy nie mają przypadkiem jeszcze opcji indywidualnego nauczania https://www.structura.pl/ :)
padły

Re: Szybka nauka niemieckiego?

Post autor: padły »

Przy dzieciach określa się inne kryteria zakupowe ;) Najważniejsze niebawem będą znów podręczniki, niemały wydatek, tym bardziej jak nie przysługuje 500+ ;) Dzieci są dziećmi nawet jak ukończą 18 lat dalej się ucząc. Dlatego trzeba szukać tańszych rozwiązań. Na przykład księgarnia internetowa https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era To jest właśnie to idealne rozwiązanie. Co roku mimo różnych możliwości poszukiwania tańszych książek i tak ostatecznie kieruje mnie tutaj.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Szybka nauka niemieckiego?

Post autor: Pola »

A co byście powiedzieli na kurs języka niemieckiego w systemie on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy organizuje ;) Czy ktoś z Was uczył się może już języka w taki sposób? I jak wrażenia?
ODPOWIEDZ