Szkolenia

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Little
Posty: 37
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:11

Szkolenia

Post autor: Little »

Z jakich szkoleń udalo wam się do tej pory korzystać? Sami cos wyszukujecie, czy idziecie tylko wtedy gdy firma coś zorganizuje ? Jak dla mnie warto w taki rozwój inwestować. Wyszukiwać, chociażby tutaj https://wartoszkolic.pl/oferta/ jakieś fajne szkolenia , które pozwolą nam jeszcze więcej osiągać. To same plusy.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Szkolenia

Post autor: Pola »

A jakie szkolenia powinno się Waszym zdaniem przeprowadzić dla pracowników w firmie? Czy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych i przepisów RODO, o których mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych powinny być według Was obowiązkowe? Czy Wasi pracownicy mieli takie szkolenia robione?
Koleś

Re: Szkolenia

Post autor: Koleś »

Jeśli poszukujesz interesujących szkoleń to na pewno będziesz potrzebował szkolenia z zakresu ochrony danych w firmie. Szkolenie jak i audyt wykona dla ciebie ta firma https://www.isecure.pl/ która zna się na tym jak nikt inny. Dzięki nim będziesz mieć bezpieczne dane a twoi pracownicy będą należycie przeszkoleni.
weruś00333

Re: Szkolenia

Post autor: weruś00333 »

Poszukujesz dobrych szkoleń dla handlowców? Zainteresowały mnie profesjonalne szkolenia zamknięte . Znajdziesz tam profesjonalne szkolenia na przykład ze sprzedaży i marketingu. Z pewnością nauczysz się tam tam nowych technik sprzedaży, negocjowania z klientami i również dowiesz się sporo o prawie handlowym. To bardzo ważna i przede wszystkim potrzebna wiedza w takiej branży, więc jak najbardziej warto z niej korzystać, jeśli są możliwości. Mnie również interesują szkolenia i na pewno jakieś dla siebie jakieś wybiorę.
Paweł29Ć

Re: Szkolenia

Post autor: Paweł29Ć »

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/scrummaster/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. To 2 dni bardzo intensywnych zajęć.

operatorzy telewizji
ODPOWIEDZ