Studnia głębinowa

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
koleś

Studnia głębinowa

Post autor: koleś »

Cześć, jeśli chodzi o coś takiego, jak pompa głębinowa do studni , to jakie rozwiązania, firmy, a może i inne rzeczy, byście nam polecali? Powiem szczerze, że wiele jest na pewno problemów związanych z nami, ale koniecznie muszę wiedzieć to pod kątem studni, Jakieś pomysły, wskazówki dla nas może? Chętnie to sprawdzę.
daguś

Re: Studnia głębinowa

Post autor: daguś »

Jakoś to wszystko jest dla mnie niespodziewane, ale udało się, będziemy się budować. Dla mnie to jest po prostu coś cudownego, dlatego bardzo was proszę, żebyście mi powiedzieli, jakie pompy do studni warto kupić? Na razie mam coś takiego https://www.dambat.pl/pobierz.html i myślę, że to będzie dobre. Ale może potwierdzicie?
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Studnia głębinowa

Post autor: ciekawski »

Zdecydowanie gdy chcemy mieć studnię głębinową to na pewno nie będziemy żałowali tego wyboru. Ja już ze swojej korzystam od kilku lat i wszystko jest jak najbardziej w porządku. Także polecam każdemu przeczytanie wpisu https://www.dostudni.pl/zanurzeniowe-po ... ,b117.html gdzie bardzo fajnie opisano kwestię działania zanurzeniowej pompy pływakowej.
Krzyś

Re: Studnia głębinowa

Post autor: Krzyś »

Kiedy już decydujemy się na studnię głębinową to na pewno również dość ważnym wyborem jest sama pompa głębinowa. Polecam na pewno zajrzenie do https://ogrody24.pl/pompy/pompy-glebinowe gdzie z całą pewnością każdy z nas znajdzie taką pompę głębinową. Ja zdecydowałem się na wybór https://ogrody24.pl/pompy-glebinowe-4/p ... -230v.html i jak najbardziej jestem z niej niezwykle zadowolony.

defro gwarancja
MajaK

Re: Studnia głębinowa

Post autor: MajaK »

Na terenie Bielska-Białej jedną z wiodących firm realizujących studnie głębinowe Bielsko jest firma Hydroodwierty. Z ponad 25 letnią tradycją, tysiącami wykonanych odwiertów studni w Bielsku i wieloma pozytywnymi opiniami na swój temat w wizytówce Google.
ODPOWIEDZ