Studia

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 395
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Studia

Post autor: debro8 »

Dobrze jest wybierać zawsze tego typu propozycje, które są odzwierciedleniem naszych pomysłów i potrzeb. W tym wypadku pedagogika studia licencjackie są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników edukacji, którym zależy na rozwijaniu się w tej kwestii. Sprawdź dane propozycje na stronie https://wwszip.pl/studia-licencjackie/pedagogika/ i wybierz najlepszą dla siebie przyszłość!
Sebuś

Re: Studia

Post autor: Sebuś »

Ja jestem z tych, co chciałby być kierownikiem ;) Lubię kierować zespołem, mam masę pomysłów, myślę że byłbym idealnym kandydatem. Mi się podobają studia mba. Warszawa ma właśnie taką szkołę https://studia-mba.pl/ i z tego, co widzę bardzo ciekawie prowadzą zajęcia, koniec nudy!
Michaś

Re: Studia

Post autor: Michaś »

Fajny wydaje się kierunek na Sopockiej Szkole Wyższej https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/, dzięki któremu na pewno znajdziesz porządną pracę. Po samej nazwie możesz już zauważyć, że opcji jest minimum kilka.
Mąka

Re: Studia

Post autor: Mąka »

Lektor angielskiego to zawód, który ma przyszłość oraz daje wiele możliwości. Zobacz jakie wymagania nalezy spełnić i z czym się wiąże ten zawód https://www.uczelnie.pl/artykul,co-nale ... 18698.html. Kompetencje lingwistyczne to tylko jedna strona tego zawodu, ponieważ lektor języka obcego musi również wiedzieć, jak uczyć innych, czyli musi posiadać umiejętności pedagogiczne, które można zdobyć albo w ramach specjalizacji nauczycielskiej na studiach lub w kolegiach nauczycielskich, albo też podczas dodatkowych kursów specjalistycznych.
Ana29Ć

Re: Studia

Post autor: Ana29Ć »

Jeśli maturę zdaliśmy w liceum to z pewnością potrzebne są studia. Należy zdobyć jakiś dobry zawód, który zapewni nam utrzymanie oraz będzie sprawiał przyjemność. Może więc dobrym pomysłem będzie architektura na https://www.ssw-sopot.pl/architektura-krajobrazu/ ?

funkymedia
józefina1

Re: Studia

Post autor: józefina1 »

Księgarnia medyczna PZWL ma w swojej ofercie najróżniejsze książki, zresztą nie tylko medyczne. Może zainteresuje Was na przykład mały atlas anatomiczny: https://pzwl.pl/Maly-atlas-anatomiczny,5023706,p.html ? Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą jeśli wybieracie się na kierunki medyczne.

składniki odżywcze
camilla

Re: Studia

Post autor: camilla »

Ja właśnie zastanawiam się poważnie nad dalszym kształceniem. Biorę pod uwagę między innymi takie studia podyplomowe dla nauczycieli: https://www.kursor.edu.pl/studia-podypl ... agogiczne/ . Jestem ciekawa, co sądzicie o takich studiach? Czy to Waszym zdaniem odpowiedni wybór.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Studia

Post autor: Pola »

Według mnie same studia to jeszcze nie wszystko. Warto też dodatkowo zadbać o znajomość języka angielskiego, bo to w dzisiejszych czasach podstawa. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą takiego kursu angielskiego on-line. Organizuje go działająca już od wielu lat na rynku Szkoła Językowa ProfiLingua. Polecam ;)
agusek90

Re: Studia

Post autor: agusek90 »

camilla pisze: ↑06 paź 2021, 15:29 Ja właśnie zastanawiam się poważnie nad dalszym kształceniem. Biorę pod uwagę między innymi takie studia podyplomowe dla nauczycieli: https://www.kursor.edu.pl/studia-podypl ... agogiczne/ . Jestem ciekawa, co sądzicie o takich studiach? Czy to Waszym zdaniem odpowiedni wybór.
Studia podyplomowe to super pomysl. Ja sie zastanawiam nad drugim kierunkiem studiów i zastanawiam się nad ekonomią. Co sądzicie o tym https://www.ssw-sopot.pl/ekonomia/ ? Z chęcią porozmawiam z wami na temat wyboru kierunków, będę wdzięczna za opinie, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ