Smart Kid Belt pas

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
afrykadzika
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:39

Smart Kid Belt pas

Post autor: afrykadzika »

Co myślicie o tym żeby zastąpić foteliki dziecięce czymś co by było równie bezpieczne ale nie zajmowało tyle miejsca czyli pasami https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztują niewiele i jest możliwość wzięcia ich wszędzie bo są bardzo poręczne. Zresztą wszystko jest na stronie producenta łącznie z możliwością zakupu.
Awatar użytkownika
Kasia Color
Posty: 31
Rejestracja: 23 lip 2019, 13:32

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Kasia Color »

Wiesz co, jeśli chodzi o całkiem malutkie dziecko, takie dwuletnie czy do lat 5, to zdecydowanie fotelik. Zresztą pas jest i tak przeznaczony od 5-11 czy 12 lat. Wszystko też zależy od postury dziecka. Jak jest jeszcze małe, to dobrze by jeździło w foteliku, jak większe, gdzieś tam go pas uciska itd w foteliku, to smart kid belt jest jak najbardziej okay. U nas się sprawdza, córka ma 7,5 roku i do fotelika powiem szczerze, się już nie nadaje.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 49
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:33

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: milka »

Pas Smart Kid Belt jest najlepszym produktem na rynku jeśli chodzi o funkcjonalność jak i wygodę oraz bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem . Jeśli macie pytania odnośnie tego urządzenia polecam tą stronę rozwiąże ona wasze wątpliwości https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ . Smart Kid Belt pasuje do każdego modelu samochodu wyposażonego w pasy bezpieczeństwa. Nie musisz już martwić się o to, czy fotelik zmieści się w Twoim samochodzie i jak później będą wyglądać Twoje siedzenia.
ODPOWIEDZ