Rozwój

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 395
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Rozwój

Post autor: debro8 »

To co ma największe znaczenie w tym temacie to rozwijanie się w tym obszarze, który Cię najmocniej interesuje i jest dla Ciebie ważny. Warto zatem zadbać o to i postawić na coś naprawdę konkretnego. Polecam zatem studia MBA Warszawa, które znajdziesz https://wsp.edu.pl/specjalnosci/mba/ a którą mogą być doskonałym przygotowaniem do funkcjonowania i działania w przyszłości.
Awatar użytkownika
Paweł29
Posty: 317
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:02

Re: Rozwój

Post autor: Paweł29 »

Witam mimo swojego starszego wieku pomyslalem,ze warto stawiac na siebie. Chcę cały czas piąć się po szczeblach kariery,dlatego postanowiłem w tym roku pojsc na studia podyplomowe. https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/ Co sądzicie?
miłka

Re: Rozwój

Post autor: miłka »

Warto inwestować zarówno w swój rozwój, jak i w rozwój swojego przedsiębiorstwa jeśli takie posiadamy. Obecnie jeśli chcemy istnieć na rynku nie możemy sobie pozwolić na pozostawanie w tyle. Wiele branż zaczęło już jakiś czas temu korzystać z nowych technologii. Do obsługi telefonicznej doskonale sprawdzi się Bot rozmowa . To cyfrowy pracownik call center, który za pomocą mowy naturalnej porozumiewa się z człowiekiem. Warto sobie poczytać na ten temat.
Łukasz

Re: Rozwój

Post autor: Łukasz »

W dzisiejszych czasach sporo osób stara się wstąpić w szeregi policji, jednak nie jest to takie proste i wymaga pozytywnego wyniku z wielu testów. Osobiście mogę Wam polecić stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji , na której znajdziecie oficjalne pytania podane przez WSPol z opracowanymi odpowiedziami. Co sądzicie?
Orłowski

Re: Rozwój

Post autor: Orłowski »

Rozwój jest ważny. szczególnie w naszym świecie, który pędzi do przodu w zastraszającym tempie. Brak rozwoju to po prostu stagnacja, zostanie z tyłu za innymi. Szczególnie jeżeli chodzi o tematy związane z pracą, karierą itd. A to może być duży problem. Sam staram sie na bieżąco doszkalać. Czy to językowo (bardzo ważne) czy zawodowo. Teraz kończę szkolenia IT od http://iknowit.com.pl/ związane z fortinetem. U mnie bardzo potrzebne. Ciekawie wygląda też szkolenie z bezpieczeństwa sieci.
Miś

Re: Rozwój

Post autor: Miś »

Prowadząc własny biznes warto samemu odrobinę się doszkolić. Zatem szkolenia https://uxupgrade.pl/ pozwala zmierzyć i przeanalizować doświadczenia użytkowników oraz realizację celów biznesowych. Jesteśmy więc w stanie lepiej przewidywać i zarządzać realizacją celów biznesowych.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Rozwój

Post autor: Pola »

Skoro już mowa o rozwoju, to warto też wspomnieć o różnych szkoleniach i kursach. Jak często bierzecie w nich udział? Ja planuję teraz zapisać się na kurs elektryczny, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej https://sep.rzeszow.pl/. Jak widać można go sobie zrobić on-line, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Po kursie wystarczy tylko zdać egzamin i otrzymuje się uprawnienia elektryczne SEP. Czy ktoś z Was takie posiada?
Luśka

Re: Rozwój

Post autor: Luśka »

Jeszcze chyba nigdy nie było tak szerokiej oferty szkoleń, kursów i warsztatów jak dziś. Dostęp do nich jest praktycznie nieograniczony i wystarczy jedynie wybrać, to co nas interesuje, co wzbogaci naszą wiedzę i podniesie nasze kompetencje. Zastanawiam się właśnie nad szkoleniem https://leadership-center.pl/scrummaster/ . Myślę, że jest to idealne szkolenie dla mnie, ponieważ uwielbiam pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia. A cechą wspólną najlepszych Scrum Masterów jest nieustanny rozwój kompetencji, zachodzący poprzez poznawanie nowych kontekstów pracy, ciągłe pogłębianie wiedzy oraz rozbudowywanie dostępnego wachlarza technik.
Luśka

Re: Rozwój

Post autor: Luśka »

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo podjąć decyzję o zmianie swojej ścieżki kariery. Zmiana branży w jakiej pracowaliśmy do tej pory wiąże się często ze zmianą wykształcenia, szkoleniami, kursami i udziałem w warsztatach. Jednak wybierając odpowiednie narzędzia można dokonać tego w relatywnie szybki i skuteczny sposób. W moim wypadku wystarczyły 3 miesiące i udział w wydarzeniu https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp .

kompresor bezolejowy stanley
ODPOWIEDZ