Radca prawny

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:32

Radca prawny

Post autor: aria »

Czy możecie mi doradzić, który radca prawny Warszawa zna się dobrze na prawie rodzinnym i byłby w stanie załagodzić narastający konflikt? Znajoma ma nieciekawą sytuację związaną z podziałem opieki nad dziećmi. Za nic w świecie nie mogą się dogadać.
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Radca prawny

Post autor: ciekawski »

Faktycznie czasami jak najbardziej przydaje się pomoc radcy prawnego i tym bardziej jeśli nie mamy o niektórych kwestiach pojęcia. Mi również bardzo podoba się wpis https://www.prawowity.pl/aktualnosci/18 ... czniczych/ gdzie dokładnie zostało określone jak wygląda pomoc prawna dla podmiotów leczniczych.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 80
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:37

Re: Radca prawny

Post autor: michalina »

Ja moge szczerze polecic Pana Weglowskiego z kancelari Weglowski w Szczecinie - naprawde solidny i rzetelny prawnik. Zna sie na kruczkach i z duzym zaangazowaniem i zrozumieniem podchodzi do klientow.
Awatar użytkownika
barti
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:06

Re: Radca prawny

Post autor: barti »

Zależy w jakiej sprawie pomoc jest potrzebna. Na bardzo dobrych i rzetelnych radców prawnych i adwokatów trafiłem w https://cleverstep.pl/ . To firma, która zajmuje się pomocą frankowiczom. Samemu trudno byłoby dochodzić swoich roszczeń wobec banku, znać te wszystkie przepisy. A tak mam pewność, że sprawę prowadzą najlepsi specjaliści.
Awatar użytkownika
joanna24
Posty: 14
Rejestracja: 06 gru 2019, 9:18

Re: Radca prawny

Post autor: joanna24 »

Radca prawny prowadził moją sprawę o odszkodowanie z powodu wypadku samochodowego, w którym ucierpiałam. A konkretnie Michał Strzelbicki z kancelarii Eventum Odszkodowania w Poznaniu. Bardzo profesjonalny i doświadczony, mogłam liczyć na wszelką pomoc aż do momentu wypłaty odszkodowania. Dużo lepiej jak polega się na kimś, kto się zna.
DamianŹ

Re: Radca prawny

Post autor: DamianŹ »

Bardzo ciężko znaleźć profesjonalną firmę, która zajmuje się odszkodowaniami jednak ja znalazłem niedawno https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... kodowania/ i jestem mega zadowolony
ODPOWIEDZ