Projekt wnętrza food hall "Montownia"

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
TomLeros

Projekt wnętrza food hall "Montownia"

Post autor: TomLeros »

Cześć natrafiłem na firmę która wykonała Gdański Foodhall "Montownia". Zleciłem im wykonanie wnętrza mojej restauracji. Nie zawiodłem się projekt jest genialny, jeżeli komuś zależy na porządnej jakości wykonania oraz braku stresu podczas finalnego montażu to koniecznie sprawdźcie https://goo.gl/maps/ykRTaviytyu4VSgQ6
witrynka

Re: Projekt wnętrza food hall "Montownia"

Post autor: witrynka »

Dobrze jest najpierw miec projekt takiego wnetrza. Moj znajomy niedawno chcial zmienic wnetrze swojego biznesu i modernizacja sklepu okazala sie najlepsza opcja. Dostal gotowy projekt z wizualizacjami i dodatkowo liste koniecznego wyposazenia
Kamrat

Re: Projekt wnętrza food hall "Montownia"

Post autor: Kamrat »

Rozważając eko-friendly podejście do dekoracji mojego mieszkania, natknąłem się na https://multyhome.eu/ z ofertą artykułów do wnętrz z recyklingu. Czy ktoś z Was korzystał z tych produktów i może podzielić się opiniami na temat ich funkcjonalności i wyglądu?
czarnawdowii

Re: Projekt wnętrza food hall "Montownia"

Post autor: czarnawdowii »

Lubicie gerbery? To kwiaty niecodzienne, ale piękne, bo podobne do stokrotek, choć większe. I w takim https://www.terjansklep.com.pl/pl/p/Ger ... 15-A/28145 kolorze to ja jeszcze żywych nie widziałam, więc powiedziałam sobie, że po prostu sprawdzę kompleksowo rozwiązania i będę mogła w ten sposób udekorować sobie pokój.

barnaba rudge
motuadorka

Re: Projekt wnętrza food hall "Montownia"

Post autor: motuadorka »

O, to na pewno może być fajne, muszę to sprawdzić i o tym pomyśleć. Dlatego też jeśli uda mi się najpierw postawić z takie https://dreammobilhouse.pl/ 2 domki mobilne, one się spłacą, to pomyślę nad taką inwestycją. Muszę jednak dopytać o szczegóły w pracowni:

MG Domy sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: +48 500 200 660, mail: [email protected]
córkaelody

Re: Projekt wnętrza food hall "Montownia"

Post autor: córkaelody »

Doskonalenie siebie i własnego wnętrza to coś, na czym powinno nam zależeć. Ale też warto dbać o mieszkanie, czy dom, jaki posiadamy, bo nasza przestrzeń sporo mówi o nas. Dlatego rozważam, czy położenie i fugowanie mozaiki szklanej w łazience to dobry plan, czy już przesada. Jakie macie pomysły?
ODPOWIEDZ