programowanie maszyn cnc

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Travell1
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, 21:24

programowanie maszyn cnc

Post autor: Travell1 »

Uważam, że jeżeli ktoś potrafi obsługiwać maszyny produkcyjne to pracę znajdzie wszędzie. Mój mąż dostał propozycję podejścia do szkolenia z programowania maszyn cnc, a potem oczywiście od razu pracę. Oferta wygląda następująco: https://www.grema.pl/szkolenie/7/kurs-obrabiarki-cnc , 50 godzin kursu, 10-cio osobowe grupy, dwie sale wykładowe, co o tym myślicie? Fajne warunki jak na szkolenie?
Awatar użytkownika
jamnik
Posty: 24
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:46

Re: programowanie maszyn cnc

Post autor: jamnik »

Jeśli firma zajmuje się produkcją to poza programowaniem będzie potrzebny jeszcze system sprężonego powietrza. Słyszałam, że dobre elementy układów sprężonego powietrza oferuje firma Techem . Ich ofertę można znaleźć tu: https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... ne,129.htm. Można tam zamówić sprężarki, a także pompy próżniowe dostosowane do potrzeb produkcji. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
galarerki

Re: programowanie maszyn cnc

Post autor: galarerki »

Jak kosztowne będzie ciecie laserem na zamówienie i z kim o tym rozmawiać? To dla mnie ważna kwestia, dlatego jeśli można, ja poproszę o informacje. Na pewno będzie to dla mnie czymś pomocnym, a dodatkowo wskaże nam drogę do naszego własnego działania kompatybilnego z zamówieniami.
ODPOWIEDZ