problem z zajściem w ciążę

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
maryśka

problem z zajściem w ciążę

Post autor: maryśka »

Dzień dobry. Kilka lat staraliśmy się z mężem o dziecko, bywaliśmy w różnych klinikach, ale jednak nie przynosiło to skutków, dlatego zdecydowałam się postawić na https://parens.pl/ . To był jednak doskonały wybór, tutaj leczenie przyniosło upragniony rezultat i w końcu zostałam mamą

choroby jelita ślepego
Kryśka

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: Kryśka »

Wiem jakie to może byc frustrujące, bo sama sie zmagalam z trudnosciami z zajsciem w ciaze. Po badaniu usg w szpitalu Medicover okazalo sie, ze mam endometrioze, spore zmiany w macicy uniemozliwialy poczecie dziecka. Mialam operacje w asyscue robota da Vinci i dochodze wlasnie do siebie
Maryś827

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: Maryś827 »

Długotrwałe problemy z zajściem w ciąże i brak możliwości znalezienia przyczyny jest bardzo trudne do zniesienia. W takich sytuacjach zwykle zajmujemy się swoim zdrowiem kompleksowo, ale pomijamy kwestię psychiki. A jest ona bardzo ważna w tej trudnej drodze. Dlatego w razie kryzysów warto skorzystać z pomocy psychiatry z Jeleniej Góry.

kmp kraków kontakt
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: Pola »

A czy którejś z Was udało się właśnie zajść w ciążę? Jeśli tak, to polecam sobie jak najwięcej na ten temat poczytać. Na przykład z kalendarza na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/35- ... -dziecka-i dowiecie się na przykład, na jakim etapie rozwoju będzie Wasz maluszek w 35 tygodniu ciąży i jakich objawów Wy możecie się spodziewać ;)
Jasna

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: Jasna »

Podejmując decyzję o zapłodnieniu in vitro, pary mają możliwość skorzystania z konsultacji z doświadczonymi specjalistami, którzy pomogą im zrozumieć wszystkie aspekty tej metody leczenia niepłodności. Specjaliści zapewniają wsparcie na każdym etapie procesu, odpowiadając na wszelkie pytania i obawy. Całościowy proces, od wstępnych konsultacji po samą procedurę i opiekę poimplantacyjną, jest zaprojektowany tak, by zapewnić parom jak najlepsze warunki do osiągnięcia ciąży. Pełen zakres informacji na temat procedury i dostępnych usług wsparcia jest dostępny na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... /in-vitro/ co stanowi istotny element procesu decyzyjnego.
ODPOWIEDZ