Problem z praniem

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Gośka22

Problem z praniem

Post autor: Gośka22 »

Od jakiegoś czasu nie działa mi pralka i nazbierało się trochę rzeczy więc wpadłam na pomysł że skorzystam może z pralni chemicznej z usługą prania i prasowania? Poszukuję czegoś taniego na terenie Warszawy i jak macie propozycje to piszcie bo rzeczy przybywa z każdym dniem.
Oleńka

Re: Problem z praniem

Post autor: Oleńka »

Ja bym ci doradzała jednak naprawę albo kupno nowej pralki bo jest straszny problem z takimi usługami. Większość z nich mieściła się w galeriach a te obecnie są zamknięte. Może ktoś doradzi gdzie działa jeszcze pralnia bo naprawdę ciężko coś znaleźć.
Baśka

Re: Problem z praniem

Post autor: Baśka »

Nie kupuj żadnej pralki bo nie będzie sensu jak skorzystasz z oferty tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Mają usługi prania i prasowania oraz ciekawe abonamenty dla stałych klientów. Ja w ten sposób od dawna robię pranie i wychodzi mega tanio a ubrania mam idealnie czyste i wyprane. Najważniejsze to że mam więcej czasu dla siebie i bliskich.
Juśka

Re: Problem z praniem

Post autor: Juśka »

Gośka22 pisze: ↑16 sty 2021, 18:41 Od jakiegoś czasu nie działa mi pralka i nazbierało się trochę rzeczy więc wpadłam na pomysł że skorzystam może z pralni chemicznej z usługą prania i prasowania? Poszukuję czegoś taniego na terenie Warszawy i jak macie propozycje to piszcie bo rzeczy przybywa z każdym dniem.
Jasne, taka pralnia jest dobrym rozwiązaniem, ale też nie na co dzień, tak mi się wydaje :) Ja korzystam rzadko, szczególnie od czasu, kiedy kupiłam nową pralkę, ale namówiłam też męża na suszarkę - mam zestaw z Electroluxa, PerfectCare i nasze ubrania są "pod dobrą opieką". Bardzo dobrze wyprane, a dzięki temu, że jest suszarka, w końcu nie suszę ubrań w salonie ;)
szycha

Re: Problem z praniem

Post autor: szycha »

Ważny jest przede wszystkim odpowiedni dobór środków do prania. Właśnie dlatego warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://sklep.clovin.com.pl/plyny-i-zel ... a-czarnego . Macie tam bowiem w ofercie płyn do prania czarnego. Oczywiście znajdziecie tam również wiele innych ciekawych produktów dopasowanych do różnych potrzeb.
ODPOWIEDZ