Postępowanie sanacyjne

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Postępowanie sanacyjne

Post autor: Fantastic »

Czeka mnie postępowanie sanacyjne. To przez to, że długo się źle działo w mojej firmie. Nie do końca wiem, na czym ta procedura polega, dlatego chciałam Was prosić o wsparcie. Może, ktoś z Was był w takiej sytuacji i mógłby mi doradzić coś?
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:25

Re: Postępowanie sanacyjne

Post autor: Derola »

Taka sanacja , to nic innego, tylko procedura, która została stworzona po to, aby dłużnik był w stanie poprawić swoją ekonomiczną sytuację. Wówczas jest możliwość przeprowadzenia restrukturyzacji firmy bez jej likwidacji. Dowiedziałam się o tym z portalu, na którym jest dużo wiedzy na ten temat. Moja kuzynka miała problemy tego rodzaju, więc chcąc jej pomóc, studiowałam gdzie mogłam różne informacje :)
Franuś11

Re: Postępowanie sanacyjne

Post autor: Franuś11 »

Z tego typu sprawami najlepiej udać się do wyspecjalizowanej kancelarii jak https://sawickiwspolnicy.pl/ a oni poprowadzą cię przez cały proces. Nie tylko zajmą się sprawą upadłości czy restrukturyzacji ale także mogą windykować twoich dłużników. Dzięki nim staniesz na nogi a jeśli nie da się uratować firmy to przejdziesz przez te postępowania suchą nogą.
ODPOWIEDZ