Pomagacie fundacjom?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Pomagacie fundacjom?

Post autor: Fantastic »

Zastanawiam się, czy jest wiele osób wśród nas, które wspierają instytucje charytatywne. Przeglądając internet, trafiłam na adres Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Bardzo cenna jest ich misja, która sprawia, że ciężko chore dzieci mają szansę na wyzdrowienie. Ja już wpłaciłam na ich rzecz pewną kwotę i Was również do tego zachęcam.
Awatar użytkownika
ulenica
Posty: 63
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:12

Re: Pomagacie fundacjom?

Post autor: ulenica »

Pewnie że tak. Nie rozumiem tego, że niektórzy nie chcą dzielić się podatkiem, którego i tak nie płacą. Ja co roku wspieram jakąś organizację. W tym roku była to Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , która jest mi bliska ze względu na miejsce działalności. Popieram całym serduchem <3 .
Awatar użytkownika
kinia
Posty: 27
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:58

Re: Pomagacie fundacjom?

Post autor: kinia »

Nie tylko mnie, jak widzę znana jest fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . To naprawdę niesamowita placówka, która pomaga tym najbardziej zestresowanym i przerażonym. Bo przecież każdy bałby się o życie swojego dziecka, chorego na raka chociażby, prawda?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Pomagacie fundacjom?

Post autor: Pola »

Owszem, pomagam, ale chyba chętniej wspieram różnego rodzaju zbiórki pieniędzy w internecie. Z tego, co wiem, utworzenie takiej zbiórki jest możliwe na przykład poprzez taki serwis dotuje.pl. Czy ktoś z Was miał z nim może już wcześniej do czynienia? Organizowaliście czy wspieraliście wtedy jakąś zbiórkę?
ODPOWIEDZ