Piękny trawnik

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Piękny trawnik

Post autor: debro8 »

Jak osiągnąć piękny i unikalny trawnik? Przede wszystkim liczy się odpowiednie nawożenie trawnika, które przyniesie dobrze przygotowane i bogate składniki, wspomagające regularny wzrost. To wszystko ma jeszcze za zadanie pomóc wszystkim, którzy pragnął uzyskać konkretne efekty. Naprawdę warto napracować się, aby osiągnąć cudowne efekty.
Awatar użytkownika
wypon
Posty: 96
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:42

Re: Piękny trawnik

Post autor: wypon »

Akurat o trawnik to ja potrafię zadbać, ale mam pytanie odnośnie oferty https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-a ... mulatorowe bo do tej pory używałem zwykłej kosiarki, ale teraz niestety już mi zdrowie nie dopisuje i pora się przesiąść na taki traktorek tylko który kupić żeby działał przez ładne kilka rad? Ktoś mógłby mi doradzić?
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Piękny trawnik

Post autor: ciekawski »

Faktycznie sam trawnik musi być piękny, ale aby taki był to również musimy trochę w to pracy włożyć. Właśnie dlatego jak czytałem na stronie https://klasterbudownictwa.pl/jaka-pomp ... -trawnika/ to bardzo ważną kwestią jest samo podlewanie trawnika.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Piękny trawnik

Post autor: Pola »

A czy wiecie, jakie są najlepsze gatunki traw na trawnik? Ja czytałam o tym ostatnio na stronie internetowej https://porady.walbrzych.pl/. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam tam zajrzeć. Znajdziecie tam również szereg innych porad na najróżniejsze tematy :) Na pewno się Wam to przyda ;)
Awatar użytkownika
Berta
Posty: 60
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:58

Re: Piękny trawnik

Post autor: Berta »

Dobry gatunek trawy nie wystarczy. Trawnik trzeba też odpowiednio nawozić. Rzuć okiem na ten preparat https://ogrodniczy.com/nawozy-do-trawni ... jny-target . Zawiera składniki, które regenerują trawniki. Stymulują rozrost trawy, dzięki czemu jest gęsta i zdrowa.

funtab 7.0 funkcje
jareczek

Re: Piękny trawnik

Post autor: jareczek »

debro8 pisze: ↑12 sty 2021, 18:53 Jak osiągnąć piękny i unikalny trawnik? Przede wszystkim liczy się odpowiednie nawożenie trawnika, które przyniesie dobrze przygotowane i bogate składniki, wspomagające regularny wzrost. To wszystko ma jeszcze za zadanie pomóc wszystkim, którzy pragnął uzyskać konkretne efekty. Naprawdę warto napracować się, aby osiągnąć cudowne efekty.
Nie ma co owijać w bawełnę, o trawnik trzeba po prostu dbać i nie chodzi tu tylko o koszenie i nawadnianie, ale również nawożenie. Najgorsze jest to czekanie po wysiewie nasion, ale jest na to sposób, można zastosować trawnik z rolki.
Bolek

Re: Piękny trawnik

Post autor: Bolek »

Często dostaję pytania dotyczące konfiguracji systemów nawadniania, zwłaszcza marki Hunter. Dla tych z Was, którzy chcą dokładnie wiedzieć, jak to zrobić, istnieje doskonały zasób na stronie https://www.domy-ogrody.com/jak-ustawic ... nia-hunter który warto przestudiować.
ODPOWIEDZ