Piękny trawnik

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Piękny trawnik

Post autor: debro8 »

Jak osiągnąć piękny i unikalny trawnik? Przede wszystkim liczy się odpowiednie nawożenie trawnika, które przyniesie dobrze przygotowane i bogate składniki, wspomagające regularny wzrost. To wszystko ma jeszcze za zadanie pomóc wszystkim, którzy pragnął uzyskać konkretne efekty. Naprawdę warto napracować się, aby osiągnąć cudowne efekty.

purple maroc plon
Awatar użytkownika
wypon
Posty: 96
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:42

Re: Piękny trawnik

Post autor: wypon »

Akurat o trawnik to ja potrafię zadbać, ale mam pytanie odnośnie oferty https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-a ... mulatorowe bo do tej pory używałem zwykłej kosiarki, ale teraz niestety już mi zdrowie nie dopisuje i pora się przesiąść na taki traktorek tylko który kupić żeby działał przez ładne kilka rad? Ktoś mógłby mi doradzić?
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Piękny trawnik

Post autor: ciekawski »

Faktycznie sam trawnik musi być piękny, ale aby taki był to również musimy trochę w to pracy włożyć. Właśnie dlatego jak czytałem na stronie https://klasterbudownictwa.pl/jaka-pomp ... -trawnika/ to bardzo ważną kwestią jest samo podlewanie trawnika.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Piękny trawnik

Post autor: Pola »

A czy wiecie, jakie są najlepsze gatunki traw na trawnik? Ja czytałam o tym ostatnio na stronie internetowej https://porady.walbrzych.pl/. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam tam zajrzeć. Znajdziecie tam również szereg innych porad na najróżniejsze tematy :) Na pewno się Wam to przyda ;)
Awatar użytkownika
Berta
Posty: 61
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:58

Re: Piękny trawnik

Post autor: Berta »

Dobry gatunek trawy nie wystarczy. Trawnik trzeba też odpowiednio nawozić. Rzuć okiem na ten preparat https://ogrodniczy.com/nawozy-do-trawni ... jny-target . Zawiera składniki, które regenerują trawniki. Stymulują rozrost trawy, dzięki czemu jest gęsta i zdrowa.
jareczek

Re: Piękny trawnik

Post autor: jareczek »

debro8 pisze: ↑12 sty 2021, 18:53 Jak osiągnąć piękny i unikalny trawnik? Przede wszystkim liczy się odpowiednie nawożenie trawnika, które przyniesie dobrze przygotowane i bogate składniki, wspomagające regularny wzrost. To wszystko ma jeszcze za zadanie pomóc wszystkim, którzy pragnął uzyskać konkretne efekty. Naprawdę warto napracować się, aby osiągnąć cudowne efekty.
Nie ma co owijać w bawełnę, o trawnik trzeba po prostu dbać i nie chodzi tu tylko o koszenie i nawadnianie, ale również nawożenie. Najgorsze jest to czekanie po wysiewie nasion, ale jest na to sposób, można zastosować trawnik z rolki.
Bolek

Re: Piękny trawnik

Post autor: Bolek »

Często dostaję pytania dotyczące konfiguracji systemów nawadniania, zwłaszcza marki Hunter. Dla tych z Was, którzy chcą dokładnie wiedzieć, jak to zrobić, istnieje doskonały zasób na stronie https://www.domy-ogrody.com/jak-ustawic ... nia-hunter który warto przestudiować.
ODPOWIEDZ