oszczedzanie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Little
Posty: 37
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:11

oszczedzanie

Post autor: Little »

W jakiś sposób zadbaliście o swoją przyszłość? W jaki sposób inwestujecie i oszczedzacie ? Mnie interesuje [url=https://www.prudoradca.pl/]bezpieczne inwestowanie i oszczędzanie częstochowa [url]. W końcu w ten sposób moge zapewnić sobie bezpieczną przyszłość
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: oszczedzanie

Post autor: Pola »

My w domu staramy się oszczędzać tak naprawdę na codziennych wydatkach ;) Ostatnio na przykład trafiłam na ciekawy artykuł na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/oryginaln ... ita-maxtra, z którego dowiedziałam się, że nie musze kupować drogich, oryginalnych wkładów filtrujących do naszego dzbanka, bo zamienniki, które są dużo tańsze, działają dokładnie w taki sam sposób ;) Po co więc przepłacać ;)
Awatar użytkownika
Amenadiel
Posty: 57
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:23

Re: oszczedzanie

Post autor: Amenadiel »

U nas też to wygląda tak, że staramy się na co dzień oszczędzać. Na przykład zmienilismy umowę i mamy tańszy a lepszy internet poznań od Inea - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet Naprawdę da się dostać dobre oferty a nie przepłacać za nie
Awatar użytkownika
luk27
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:13

Re: oszczedzanie

Post autor: luk27 »

Forumowicze często mają rację w takich sprawach. Wasze sugestie mogą się sprawdzić.
Tak długo opakowywałem się w milczenie, że trudno mi się rozpakować w słowach.
Awatar użytkownika
dalmata
Posty: 60
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: oszczedzanie

Post autor: dalmata »

Do momentu jak byłam sama nie myślałam o jakiś oszczędzaniu. Lecz z chwilą gdy zostałam żoną a potem matką to moje myślenie zmieniło się i chciałabym zapewnić moim dzieciom jakąś lepszą przyszłość. Dlatego też szukaliśmy jakiegoś dobrego rozwiązania aby zaoszczędzić i tak znaleźliśmy ubezpieczenie i oszczędzanie łącznie. Jest to bardzo dobre połączenie bo mamy i oszczędności u dodatkowe ubezpieczenie.
Awatar użytkownika
qpfeffer
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: oszczedzanie

Post autor: qpfeffer »

Zupełnie mi to nie wychodzi... chyba za bardzo lubię wydawać pieniążki.
Awatar użytkownika
closeenough
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:27

Re: oszczedzanie

Post autor: closeenough »

A mi się udaje :)
Awatar użytkownika
aria
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:32

Re: oszczedzanie

Post autor: aria »

Mnie interesują Pracownicze Plany Kapitałowe. Ponoć to świetny sposób na oszczędzanie i warto zapytać swojego pracodawcę o wdrożenie i prowadzenie ppk w firmie. A dowiedziałam się o tym z tej strony https://www.vattax.pl/wdrozenie-i-prowadzenie-ppk/.
Oleńka22

Re: oszczedzanie

Post autor: Oleńka22 »

Oszczędzać możesz na różne sposoby a jednym z nich jest fotowoltaika. Nie tylko będziesz niezależny energetycznie ale także oszczędzisz na prądzie. Zleć wykonanie fotowoltaiki firmie https://house-solutions.pl/ i przekonaj się że był to najlepszy wybór. Pamiętaj też że obecnie rząd dopłaca do takich instalacji.
popiół

Re: oszczedzanie

Post autor: popiół »

Oszczędzać można tak naprawdę na wiele sposobów. Od jakiegoś czasu wiele osób oszczędza na energii elektrycznej. Nowoczesne źródła energii są dobrym rozwiązaniem z którego coraz więcej osób korzysta. Na ten cel można starać się o dotacje . Tutaj https://eeef.pl/dotacje-na-fotowoltaike/ można znaleźć wiele cennych wiadomości w tym temacie. Mie taka wiedza bardzo się przydała.
mikołaj

Re: oszczedzanie

Post autor: mikołaj »

Wiecie co, jeśli chodzi o oszczędzanie, to słyszałam, że całkiem opłacalny jest prąd pochodzący z odnawialnych źródeł. Znalazłam nawet firmę respectenergy , która oferuje tego typu rozwiązania, także w razie czego możecie się do nich zgłosić. Ich propozycja współpracy jest bardzo korzystna i praktycznie każdy może z niej skorzystać.
Awatar użytkownika
elk92
Posty: 199
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:03

Re: oszczedzanie

Post autor: elk92 »

Jeśli poszukujesz rozwiązań z zakresu ogrzewania zwłaszcza fotowoltaiki to pomoc znajdziesz tutaj https://pivienergy.pl/miasta/montaz-fot ... i-wroclaw/ Firma specjalizuje się w nowoczesnych systemach ogrzewania. Na pewno dobiorą ci najlepsze rozwiązanie oraz pomogą uzyskać wszelkie dotacje.
drażka054

Re: oszczedzanie

Post autor: drażka054 »

aria pisze: ↑16 wrz 2020, 10:12 Mnie interesują Pracownicze Plany Kapitałowe. Ponoć to świetny sposób na oszczędzanie i warto zapytać swojego pracodawcę o wdrożenie i prowadzenie ppk w firmie. A dowiedziałam się o tym z tej strony https://www.vattax.pl/wdrozenie-i-prowadzenie-ppk/.
Z ppk zdecydowanie warto oszczędzać. Po takim czasie to już konkretne pieniądze są na prywatnych kontach. Poczytajcie sobie http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ na temat zysków. Nie tylko ja uważam, że opłaca się tak oszczędzać.
Daluśka

Re: oszczedzanie

Post autor: Daluśka »

Oszczędzanie oczywiście bardzo ważna sprawa. Dlatego też każdy stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązania dla siebie i swojego domu. Dlatego też i ja zaczęłam czytać więcej na ten temat i tak dowiedziałam się, że fotowoltaika to bardzo dobre rozwiązanie jest. I nawet udało mi się znaleźć tę firmę https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-olawa/ która doskonale się na fotowoltaice zna.
kłos

Re: oszczedzanie

Post autor: kłos »

aria pisze: ↑16 wrz 2020, 10:12 Mnie interesują Pracownicze Plany Kapitałowe. Ponoć to świetny sposób na oszczędzanie i warto zapytać swojego pracodawcę o wdrożenie i prowadzenie ppk w firmie.
Faktycznie uczestnictwo w programie się opłaca, potwierdzają to między innymi takie https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... m-podsumo/ niezależne i szczegółowe wyliczenia.
Ćwikła

Re: oszczedzanie

Post autor: Ćwikła »

Właściwie muszę przyznać, ze najłatwiej można oszczędzać na zakupach. Koleżanka pokazała mi taki portal net-pocket, na którym wystarczy się zarejestrować i zbierać punkty za kupowanie. A później można je wymienić na pieniądze. To chyba dobre rozwiązanie, prawda?
ODPOWIEDZ