osuszanie budynków

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
boguśka

osuszanie budynków

Post autor: boguśka »

Cześć. Ostatnio zdarzyła się nieciekawa sytuacja, ponieważ nie wiadomo dlaczego, ale pękła nam rura w piwnicy, może po prostu ze starości, ale zalało nam całe pomieszczenie. Dobrze, że posiadaliśmy namiar do https://dezynfeusz.pl/osuszanie-budynkow-krakow/ to bardzo szybko zjawił się u nas pracownik tej firmy z dobrym sprzętem do osuszania. Usługa przebiegła bardzo szybko i sprawnie z czego jestem bardzo zadowolona.
cześek

Re: osuszanie budynków

Post autor: cześek »

Osuszanie budynków to wbrew pozorom naprawdę niełatwa sprawa. W moim przekonaniu takie zadanie najlepiej oddać w ręce specjalistów. Teraz na rynku są firmy, które profesjonalnie zajmują się takimi tematami. Sam swojego czasu szukałem takiej firmy i na stronie https://www.drypol.pl/kategoria-produkt ... powietrza/ znalazłem tych na których usługi się zdecydowałem. Szybka i fachowo wykonana robota godna polecania.
Robuś

Re: osuszanie budynków

Post autor: Robuś »

Ja miałem wilgoć w piwnicy. Szukałem skutecznego sposobu na jej osuszenie, ale nie chciałem wydawać na to majątku. W internecie natknąłem się na artykuł o żelu krzemionkowym i postanowiłem spróbować. To był strzał w dziesiątkę. Kilka opakowań rozłożonych w piwnicy przyniosło zamierzony efekt. Na wszelki wypadek teraz trzymam pochłaniacz wilgoci na stałe.
ODPOWIEDZ