Ortopeda w Warszawie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
kątnik

Ortopeda w Warszawie

Post autor: kątnik »

Dzień dobry. Czym kierujecie się przy wyborze ortopedy? Czy bardziej poleceniem znajomych czy jakimś serwisem typu znanylekarz? Pytam, bo szukam kliniki (prywatnej), gdzie bym mógł skonsultować kwestię mojego łokcia. Myślę, że też lekarz by zalecił usg... Niedaleko domu mam taką klinikę Fimedica. Proszę o Waszą pomoc, każdy kontakt sprawdzę
malińczak

Re: Ortopeda w Warszawie

Post autor: malińczak »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.wypadkiwpracy.co.pl
Frędzel33

Re: Ortopeda w Warszawie

Post autor: Frędzel33 »

Jak chcesz mieć wsparcie ortopedy i jesteś z stolicy to odwiedź gabinet https://www.gabinetusg.com.pl/ Na jego terenie dostaniesz nie tylko pełen zakres badań ale i szybką diagnozę od właściwego specjalisty co pozwoli szybko podjąć właściwe leczenie. Z nimi możesz być pewien że szybko staniesz na nogi.
Róża

Re: Ortopeda w Warszawie

Post autor: Róża »

To naprawdę ważne tematy, więc nie ma co się w ogóle zastanawiać. Na pewno dobrym pomysłem mogłoby być wykorzystanie takich rozwiązań jak chociażby https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... z-rodzinny Tam możęcie samodzielnie przekonać się, który lekarz w Waszej okolicy będzie Wam najbardziej odpowiadał. Czuję, że w ten sposób najprościej dobierzecie sobie lekarza rodzinnego.
słowa

Re: Ortopeda w Warszawie

Post autor: słowa »

W Warszawie jest taka klinika FIMEDICA, która ma świetną kadrę lekarską i na miejscu możesz skonsultować się z fizjoterapeutą albo skorzystać z ich Poradni Leczenia Bólu. Ja byłam na konsultacji u dr Pawła Walasek. Jaki to miły i rzetelny fachowiec! Bardzo pomocny!
ODPOWIEDZ