ogrzewanie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
laleczkasz8ś

ogrzewanie

Post autor: laleczkasz8ś »

Z pewnoscia kazdy powinien wybrać ogrzewanie na własna kieszeń. My zastanawiamy sie nad ekologicznym spalaniem węgla i drewna dlatego mysle że kołty klasy 5 http://kotly-klasy-5.pl/to bedzie najlepszy wybór dla nas i dla środowiska. Wysoka efektywność sprawia, że kotły grzewcze klasy 5 w ciągu sezonu grzewczego mogą spalić o połowę mniej ekogroszku, niż kotły niższej klasy.

blog z reklamami
Kaśkaę

Re: ogrzewanie

Post autor: Kaśkaę »

Mieszkamy w starym budownictwie i ogrzewamy mieszkanie węglem , od jakiegoś czasu zamawiamy węgiel ze sprawdzonej już firmy https://sobianek.pl/. Mają bardzo fajną ofertę cenową i zawsze dostawa jest szybka i na czas:) . A co najważniejsze węgiel pali się bardzo ,ładnie
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: ogrzewanie

Post autor: Pola »

Osobiście uważam, że warto się w domu zdecydować na ogrzewanie podczerwienią koszty są w takim wypadku dużo niższe, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Jedną z firm, która oferuje takie panele grzewcze na podczerwień jest TermoPlaza. Może ktoś z Was miał już z nią wcześniej do czynienia?
goździk

Re: ogrzewanie

Post autor: goździk »

Wiecie co, jak już jesteśmy w temacie ogrzewania, to powiem wam, że ostatnio stwierdziłam, że muszę zainwestować od jakieś lepsze grzanie domu. Znajomy podpowiedział mi, że firma https://lpgdirect.pl/realizacje/ ma w tym całkiem spore doświadczenie, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
ODPOWIEDZ