Obsługa kadrowo-płacowa

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ilonka
Posty: 29
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:56

Obsługa kadrowo-płacowa

Post autor: Ilonka »

Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego w Halinowie to koniecznie zapoznaj się z ofertą https://ksiegowa-halinow.pl/ . Jest to rzetelne biuro, które zajmie się obsługą kadrowo-płacową i księgową.
Awatar użytkownika
Nova
Posty: 30
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:54

Re: Obsługa kadrowo-płacowa

Post autor: Nova »

Ja dodatkowo korzystam z oprogramowania kadrowo-płacowego.

baby gg
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Obsługa kadrowo-płacowa

Post autor: ciekawski »

Ja jestem zdania, że jeśli chodzi o takie kwestie to na pewno należy zwrócić uwagę na dobrą firmę. Natomiast w przypadku oprogramowania to na pewno sprawdzi się elektroniczny obieg dokumentów https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ który moim zdaniem jest niezbędny praktycznie w każdej firmie.
Julian

Re: Obsługa kadrowo-płacowa

Post autor: Julian »

Dziś nie trzeba zewnętrznej firmy, aby obsługiwać sprawy związane z zatrudnieniem — wystarczy wykorzystać odpowiednie narzędzia, jak elektroniczna ewidencja czasu pracy https://www.logito.pl/moduly-systemu/mo ... -timesheet. Szybki formularz do uzupełniania godzin pracy, z podziałem na konkretne zadania czy projekty, możliwość zgłaszania nieobecności (urlop, sprawy zdrowotne), historia ewidencji pracy dla każdego pracownika. Dla pracowników przyspieszenie pracy, dla właścicieli firm wszystkie dane zebrane w jednym systemie.
ODPOWIEDZ