Obróbka turbin

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Obróbka turbin

Post autor: Fantastic »

Podczas produkcji turbin energetycznych jest niezbędna strumieniowo-ścierna obróbka. Może wiecie, gdzie znajdę rozwiązania dające pewność i gwarancję właściwej obróbki ? Chodzi mi oczywiście o firmę, która zajmuje się tym profesjonalnie.
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:25

Re: Obróbka turbin

Post autor: Derola »

Myślę, że zadowoli Cię kontakt z firmą Blastech https://blastech.pl/ . Mają do dyspozycji urządzenia, o których piszesz. W przypadku mojego przedsiębiorstwa dostarczają wszelkich niezbędnych usług związanych taką waśnię obróbką materiałów. Ich rozwiązania dają mi taką pewność i zadowolenie, że nie muszę już szukać innych dostawców oferujących podobny sprzęt.
Awatar użytkownika
elk92
Posty: 199
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:03

Re: Obróbka turbin

Post autor: elk92 »

W obróbce metalu idealnie sprawdza się cięcie laserowe , no i można powiedzieć, że jest to fantastyczna i nowoczesna opcja.
Zdzisiek78Ś

Re: Obróbka turbin

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Fantastic pisze: ↑18 sty 2019, 15:31 Podczas produkcji turbin energetycznych jest niezbędna strumieniowo-ścierna obróbka. Może wiecie, gdzie znajdę rozwiązania dające pewność i gwarancję właściwej obróbki ? Chodzi mi oczywiście o firmę, która zajmuje się tym profesjonalnie.
Namiarów na firmę wykonującą takie usługi nie mam. Natomiast możesz zakupić takie urządzenie prosto od producenta https://www.contracor.com.pl/dbs-25-rc-dbs-50-rc.php . To jeden wydatek na lata i nie będziesz potrzebować już takich usług. Sam wykonasz obróbkę.
awa

Re: Obróbka turbin

Post autor: awa »

Mój mąż jest mechanikiem i ogólnie tego rodzaju usług nie poleca. Nie, żeby coś, ale te turbiny potem ogólnie są jakieś takie wiecie, nie do końca spasowane i tak i tak nie działają. Sporo osób wam to powie. Ja sama również, bo mimo że takie https://unihut.pl/ cięcie plazmą w Krakowie i obrabianie jest do jej zrobienia konieczne, toczenie, to nigdy nie wiadomo czy to dobrze wyjdzie.


-------
"Zapisuję te słowa w stali, gdyż nie można ufać temu, co nie zostało wykute w metalu." :D :D "Czym jest magia wobec stalowej woli ? "
ODPOWIEDZ