Nowa firma i fakturowanie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Nowa firma i fakturowanie

Post autor: kamka »

Szykuję się do otwarcia własnej firmy. Wszystko już prawie dopięte na ostatni guzik, zostało znaleźć jakiś sensowny program do fakturowania. Znalazłam https://wfirma.pl/program-do-faktur-online. Wydaje mi się, że ma wszystko co powinien mieć tego typu program, ale wole się upewnić, dlatego szukam opinii. Ktoś może korzystał z tego programu do faktur? Warto w niego inwestować?
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:15

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: joanna »

Na rynku jest wiele narzędzi tego typu. Jakość różna. Tak samo temat aktualizacji – często zostają one bez jakiegokolwiek wsparcia – kupiłeś to się martw. Tutaj nie. W wFirma masz ciągłe wsparcie i aktualizacje. Jeśli coś zmienia się z temacie fakturowania – zmienia się to także oprogramowaniu wFirma. A to ważne.
Awatar użytkownika
Teresa
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:02

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Teresa »

Ja również jestem użytkowniczką programu do faktur od wFirma.Klienci, z którymi współpracuję, to zazwyczaj klienci długoterminowi – taka specyfika branży. Dlatego cenię to, że wFirma daje możliwość automatycznego generowania faktur cyklicznych. Odpowiedni szablon i faktura z automatu zostaje wystawiona dla kontrahenta.
Awatar użytkownika
Berta
Posty: 60
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:58

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Berta »

Nie wiem czy jeszcze mają takie info na stronie, ale jak ja decydowałam się na ten program do faktur, to skusiła mnie informacja – faktura w 3 krokach. Sceptycznie podchodziłam do tego, ale faktycznie tak jest. Mega intuicyjne i wygodne narzędzie.
Awatar użytkownika
Juliusz7
Posty: 9
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:20

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Juliusz7 »

Wypowiadałem się już w tym temacie, ale zabiorę głos jeszcze raz: wFirma.pl to doskonały system do zarządzania sprzedażą online: wwww.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Pierwsze trzydzieści dni korzysta się za darmo, to taki okres próbny - warto z tego skorzystać
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 157
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:17

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Bodzio12 »

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. Pomoże wam firma https://henwar.pl oni na pewno zadbają o system i oprogramowanie w waszej firmie. To specjaliści z dużym doświadczeniem w branży. Polecam obejrzeć i poczytać ich stronę.
Awatar użytkownika
kiwikiwi
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:24

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: kiwikiwi »

Nie mam wiedzy pod tym względem. Niewiele tutaj doradzę.
Ludzie posługują się czasem metaforami, bo prawda jest zbyt bolesna, by ją nazwać po imieniu, bez żadnego zniekształcania.
Awatar użytkownika
yarwyck
Posty: 408
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: yarwyck »

A wiecie jak poprawnie rozliczać urlopy wypoczynkowe? Tutaj: https://www.portalfk.pl/urlopy-i-inne-z ... 16554.html znajdziecie 16 przykładów na to, aby poprawnie obliczyć urlop wypoczynkowy. Według mnie, warto doszkalać się z takich dziedzin, jeżeli prowadzimy własną firmę.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Pola »

My w firmie korzystamy tylko i wyłącznie z elektronicznego obiegu dokumentów, co bardzo ułatwia nam pracę. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, na czym tak właściwie taki obieg polega i jakie płyną z niego korzyści, polecam ;)
Miłosz

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Miłosz »

Klasyczne wystawianie faktur zabiera Ci dużo czasu? Melpe to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców. Oprócz klasycznej opcji wystawiania faktur posiada wiele dodatkowych funkcjonalności, które wpływają na komfort pracy, jak np. ewidencja faktur kosztowych z możliwością przydzielania do odpowiednich komórek i działów w firmie, intuicyjne statusy płatności, funkcjonalne raporty, czytelne zestawienie dokumentów kosztowych, wygodne wyszukiwanie dokumentów, oraz wiele innych. Taki program do faktur online ułatwi i pozwoli na optymalizacje czasu pracy w firmie.
Miśko

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Miśko »

Kiedy faktycznie prowadzimy firmę to zapewne z czasem zacznie nam zbierać się całkiem sporo różnych dokumentów. Muszę przyznać, że ja również od pewnego czasu korzystam z elektronicznego obiegu dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ i jestem przekonany, że oczywiście warto jest go wdrożyć we własnej firmie.
Nikoś

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Nikoś »

Szukając przede wszystkim dobrego programu do fakturowania to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj również zwrócić uwagę na program RafSoft https://www.rafsoft.net/ mają dostępne 3 wersje i jednocześnie licencje dostępne w całkiem niezłej cenie. Jestem pozytywnie zaskoczony pakietem Standard, który używamy już od 2 miesięcy i nie zamierzamy nic w tym temacie zmieniać. Pozdrawiam!
Gość

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Gość »

Sensownym programem do faktur jest Faktura Small Business Standard:www.mega-tech.com.pl/. Prosty program, ma wszystko to czego potrzebuje firma do generowania faktur, plików JPK, jednym słowem fakturowania w zgodnie z przepisami, które obowiązują.
Feniks

Re: Nowa firma i fakturowanie

Post autor: Feniks »

Jedyny sensowny program do fakturowania to dla mnie Faktura Small Business Standard: https://www.mega-tech.com.pl/faktura/. Proste oprogramowanie, idealne do prowadzenia firmy i wystawiania dokumentów. Przydaje się w przedsiębiorstwie.
ODPOWIEDZ