nietrzymanie moczu

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
werka

nietrzymanie moczu

Post autor: werka »

Czy są tu osoby, które zmagały sie z nietrzymaniem moczu? Co wam pomogło? Do jakiego specjalisty warto sie wybrać, będę wdzięczna też za polecenie dobrych wkładek
Lotkas

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Lotkas »

Lekarz obowiązkowo, ewentualnie urofizjoterapeuta ginekologiczny, warto sprawdzić ten problem, bo po co się męczyć, są odpowiednie zabiegi, zainteresuj się. Druga sprawa, w dozie w dobrej cenie kupisz wkładki chłonne :)
oli45

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: oli45 »

Na pewno warto wybrać się do specjalisty wiem co mówię bo sama to przerabiam, ale bardzo pomagają mi też chłonne wkładki z Teny, w dobrej cenie można kupić w dozie.
ironialosu

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: ironialosu »

Oj takie wkładki chłonne to i ja polecam, świetne rozwiązanie, ogromne poczucie komfortu. Ja kupuję właśnie zwykle w DOZie bo oni mają najlepszą cenę i zawsze dostępne produkty stacjonarnie.
Byku

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Byku »

Dostęp do ekskluzywnych badań klinicznych i nowoczesnych leków jest jedną z głównych zalet prywatnej opieki zdrowotnej. Strony takie jak https://zdrowie.pzu.pl/ często informują o możliwościach uczestnictwa w programach, które mogą oferować dostęp do najnowszych terapii przed ich komercjalizacją.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 187
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: marika »

We Wrocławiu dostępne są także zaawansowane metody chirurgiczne oraz fizjoterapeutyczne, które pomagają w leczenie nietrzymania moczu wrocław Dzięki doświadczeniu lekarzy i nowoczesnym technologiom, pacjenci mogą liczyć na skuteczne i bezpieczne rozwiązania, poprawiające jakość życia i zdrowie układu moczowego.
ODPOWIEDZ