nietrzymanie moczu

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
vela

nietrzymanie moczu

Post autor: vela »

wiem że nietrzymanie moczu to wcale nie tak rzadka sytuacja, jestem w trakcie leczenia ale chciałabym poczuć się komfortowo więc będę wdzięczna za polecenie dobrych wkładek i gdzie je można kupić
Beria

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Beria »

No właśnie powinno się na ten temat więcej mówić, bo sporo osób ma problem z nietrzymaniem moczu. Jeśli chodzi o wkładki chłonne, to polecam zajrzeć do DOZu, ceny mają najlepsze, a jeszcze jakiś czas temu można było dostać darmowe próbki wkładek z teny, może nadal jest taka możliwość.
maliczka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: maliczka »

Nietrzymanie moczu bywa mocno problematyczne niestety, faktycznie w DOZ można dostać dobrej jakości środki higieniczne, z tego co wiem, można dostać również darmowe próbki
julka89

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: julka89 »

Nadal można otrzymać darmowe próbki w DOZie więc warto skorzystać, najpierw sprawdzić co nam pasuje, a potem kupić już pełne pewne opakowanie, które nam odpowiada.
elajza

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: elajza »

Opcja tych darmowych próbek w DOZie jest bardzo fajna, można na spokojnie przetestować wkładki i zobaczyć, które nam najbardziej odpowiadają i dopiero kupić pełne opakowanie.
Amenadięl

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Amenadięl »

Na pewno warto poczytać o nowoczesnych metodach leczenia jak https://medicot.pl/nietrzymanie-moczu-w ... -femilift/ Medycyna estetyczna to jak się okazuje nie tylko kwestia estetyki ale i komfortu!
ODPOWIEDZ