Masz kredyt we frankach?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Fantastic »

Obrazek
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:24

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: katpat »

Skorzystanie z pomocy ekspertów kredytowych kredyty Zwoleń z pewnością będzie dla nas najkorzystniejszym rozwiązaniem. Nie tylko zaoszczędzimy czas ale także będziemy mieli pewność, że wybraliśmy najkorzystniejsze rozwiązanie i nie przepłacamy za kredyt.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2019, 7:06

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kordik »

Przed dokonaniem jakiegoś wybóru związanego z kredytami, czy pożyczkami warto przeczytać sobie o nich. Wiele informacji możemy znaleźć na stronie
Habzy Finanse, gdzie specjaliści opisują różnego rodzaju przypadki i rozwiązania , z których warto skorzystać więcej tu.
Awatar użytkownika
barti
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:06

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: barti »

Z takim kredytem łatwo nie jest.
Awatar użytkownika
joanna24
Posty: 14
Rejestracja: 06 gru 2019, 9:18

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: joanna24 »

Racja, łatwo nie jest. Jednak i tak trochę się dla nas frankowiczów na plus zmieniło. Możemy dochodzić swoich praw wobec banku, przez to że w wielu umowach zawarte były przepisy niedozwolone. W mojej również. Mi pomaga https://cleverstep.pl/ z Poznania. Cieszę się, że to właśnie do nich trafiłam. Znają się na tym, na każdym etapie mogę na nich liczyć. Umowa z nimi też jest jasna, nie stosują kruczków czy ukrytych kosztów.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 133
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:25

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: karola2468 »

Jeśli masz kredyt we frankach to koniecznie zobacz na stronę https://helpfind.pl/blog/jest-wyrok-tsue-w,592 tutaj jest mnóstwo informacji oraz odpowiedzi na często zadawane pytania odnoście kredytobiorców. Poczytajcie co zmienia wyrok w sprawie kredytów we frankach.
Michał

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Michał »

Ja to się zastanawiam, bo ostatnio poczytałem sobie różne informacje ze strony https://kancelariafrankowicza.pl/ i chyba czas na walkę z moim bankiem, bo z tego co sprawdzałem w umowie i na tej stronie, to znajdują się w niej zapisy które pozwalają na dochodzenie swoich praw. Co o tym myślicie? Warto się postarać?
Honduś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Honduś »

Michał pisze: ↑06 mar 2021, 23:45 Ja to się zastanawiam, bo ostatnio poczytałem sobie różne informacje ze strony https://kancelariafrankowicza.pl/ i chyba czas na walkę z moim bankiem, bo z tego co sprawdzałem w umowie i na tej stronie, to znajdują się w niej zapisy które pozwalają na dochodzenie swoich praw. Co o tym myślicie? Warto się postarać?
Również zaciągnęłam feralny kredyt we frankach. Na szczęście w porę znalazłam pomoc w kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/kredyty-frankowe/. Specjalizują się w pomocy właśnie z taką pożyczką.
CieślikF

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: CieślikF »

Jeśli masz kredyt we frankach ostatnie lata muszą być nieciekawym doświadczeniem .Niewielki skok kursu franka powodował znaczący wzrost raty kredytu wyrażonej w złotówkach. Droga do życia bez kredytu i życia w spokoju wiedzie często przez sale sądowe. Sądy na szczęście coraz częściej przyznają rację frankowiczom i ich wygrane nie należą do rzadkości. Jesli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać sprawy osób, które wygrały z bankami - poczytaj.
eaś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: eaś »

Na szczęście nie. Ten motyw w ogóle mnie nie interesował, raczej jestem w temacie ogólnych kredytów i z tym https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... wy-zgierz/ doradcą zamierzam się sporo wywiedzieć. Nie jest jednak dobrze, że mogę wszystko ogarnąć tylko z nim, ale wolę po prostu nie ryzykować.
Gośka25

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Gośka25 »

Jeśli masz kredyt we frankach to czym prędzej udaj się do kancelarii i składaj pozew przeciwko bankowi o anulowanie umowy. Przez lata banki wykorzystywały ludzi tak jak moich znajomych którzy mieli frankowy kredyt hipoteczny w Getin Bank i nie tylko wzrosła im rata ale ogólne zadłużenie do spłaty. Na szczęście z pomocą kancelarii specjalizującej się w tego typu sprawach są na ostatnie prostej aby wyrwać się z tej umowy. Także jeśli masz taki kredyt to nie zwlekaj i walcz z bankiem o anulowanie.
bóg

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: bóg »

Bóg miał mnie w swojej opiece i nie zdarzyło się. O mały włos myślałam, że coś takiego będzie się działo, ale prawdę mówiąc, nie jest źle. No i oczywiście trzeba powiedzieć, że ogólnie takie https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... aw-slaski/ doradztwo mi pomogło uzyskać polski kredyt. Sama sobie za to wciąż dziękuję.
Ana29Ć

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Ana29Ć »

Na szczęście takie sytuacje zdarzają się co raz częściej. Mam na myśli wygrane procesy z bankami. Wiem, że kilka kancelarii zajmuje się takimi sprawami i mają na koncie wiele sukcesów. Polecam również poczytać https://mbrokers.pl/finanse/kredyty/czy ... -frankach/
Znawca

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Znawca »

Doradca kredytowy to profesjonalista, który może pomóc w uzyskaniu korzystnych warunków kredytu hipotecznego, dostosowanych do Twojej indywidualnej sytuacji finansowej. Specjalista taki analizuje rynek, porównuje dostępne oferty i pomaga w negocjacjach z bankiem. Szczegółowe informacje na temat roli i korzyści z pracy z doradcą kredytowym można znaleźć na https://swietokrzyskie.org.pl/kredyt-hi ... ecjalista/ gdyż doradztwo to może znacząco uprościć proces aplikacyjny.
ODPOWIEDZ