Lekarze online - jesteś za taką opcją czy przeciw?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Małgośśka

Lekarze online - jesteś za taką opcją czy przeciw?

Post autor: Małgośśka »

Lekarze online - jesteś za taką opcją pomocy medycznej czy przeciw?
Pytam bo zauważam, że coraz więcej moich znajomych a nawet rodzina, o czym nie wiedziałam, korzysta własnie z teleporad i jeszcze co mnie troche dziwi są z nich serio zadowoleni albo przynajmniej tak mówią.

A jak wy do tego podchodzicie?
Włoszczowiak

Re: Lekarze online - jesteś za taką opcją czy przeciw?

Post autor: Włoszczowiak »

W określonych sytuacjach jestem bardzo na tak.

Miałem problem z babcią swojego czasu, która uwielbiała co drugi dzień biegac do przychodni, aż już mi lekarz zwrócił uwagę, że to pachnie hipochondrią i w ogóle blokuje kolejkę na pogaduchy, wyjaśniłem babci ze tak nie można, ale żeby nie zabierać jej opcji rozmowy z lekarzem, to podsunąłem stronę https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista gdzie babcia się płatnie umawia na konsultacje i sobie wtedy pogada...

Moze to dziwne, ale po pierwsza ma sporo pieniędzy, bo emerytura duża a po drugie uważniejsza jest teraz i nie szaleje co dwa dni :lol:
Róża

Re: Lekarze online - jesteś za taką opcją czy przeciw?

Post autor: Róża »

Moim zdaniem wizyty stacjonarne to zawsze najlepszy pomysł. Chodzi w końcu o to, by móc czerpać jak najlepszą opiekę lekarską. Wystarczy zajrzeć do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... z-rodzinny i tam poszukać specjalisty, który będzie w stanie pomóc Wam poprawić stan swojego zdrowia.
tośka76

Re: Lekarze online - jesteś za taką opcją czy przeciw?

Post autor: tośka76 »

Leczenie online to jest tragiczna opcja i jestem przeciwko temu. Najlepiej chodzić prywatnie to wtedy macie najmniej takich wizyt. Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-marianska/ortopeda/ macie poradnię która ma dobrych lekarzy specjalistów w tym temacie. Ja zadowolona z nich jestem.
ODPOWIEDZ