Kurier do opon

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gahol
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:47

Kurier do opon

Post autor: gahol »

Jakiego kuriera wybrać do wysyłki opon?
Awatar użytkownika
zbirra
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:57

Re: Kurier do opon

Post autor: zbirra »

witaj serdecznie. myślę, że najlepiej bedzie się rozeznać w cenach, wtedy będziesz wiedzieć który kurier jest najtańszy. tutaj na tej stronie https://www.oponykurierem.pl/rodzaje-op ... chodowych/ znajdziesz szczegóły dotyczące transportu opon kurierem, sobie koniecznie zerknij
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Kurier do opon

Post autor: Pola »

A kto z Was słyszał o oponach Run Flat? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie http://galoo.pl/opony-run-flat-czym-one-sa/ i wydały mi się one całkiem niezłym rozwiązaniem do auta. Jak sądzicie, warto w takie opony zainwestować?
Awatar użytkownika
gosiaczeq
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Kurier do opon

Post autor: gosiaczeq »

Tak będąc już w temacie opon to miałam w ostatnim czasie nieprzyjemny incydent z nimi związany. Wracając od rodziny musiałam na coś najechać lub wjechać w dziurę i poważnie rozwiewałam jedną z przednich opon. Usterka okazał się na tyle poważna, że nie mogłam jechać dalej. Zaczęłam więc szukać w sieci jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-lodz/ udało mi się znaleźć fachowców, którzy podjechali na miejsce z odpowiednim sprzętem i na miejscu naprawili oponę. Nawet nie wiedziałam, że usługa mobilnej wulkanizacji jest już dostępna na rynku.
ODPOWIEDZ