księgowość

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
miśka

księgowość

Post autor: miśka »

Witam. Czy słyszeliście o doskonałym programie jakim jest https://www.oscbr.pl/ ? Jest to spore ułatwienie dla osób pracujących w biurach rachunkowych. Od niedawna właśnie z niego korzystam i powiem wam, że to był zdecydowanie najlepszy wybór. Sprawdził się fantastycznie
kiniaś

Re: księgowość

Post autor: kiniaś »

W sumie sporo interesowałam się tematem księgowości, bo wydaje mi się, że to dla mnie interesujące i dla wielu z nas. I wiecie, co wam powiem? Nie ma to jak naprawdę dobre podejście do tematu. I jeszcze widzę, że strony takie jak https://www.mega-tech.com.pl/faktura-zaliczkowa/ pomagają biznesmenom. To dobry start.
Moniś

Re: księgowość

Post autor: Moniś »

Jak dla mnie księgowość jest bardzo ważna gdyż chcę, aby moja firma była rozliczana we właściwy sposób. Jakiś czas temu miałam okazję także przeczytać na stronie http://www.extor.pl/5-najwazniejszych-z ... ypu-uslug/ jak wygląda kwestia outsourcingu księgowości w firmach.
Miłosz

Re: księgowość

Post autor: Miłosz »

Na pewno zainteresuje was oferta od firmy https://goldenkite.pl to oczywiście jest biuro księgowo rachunkowe, które ma duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla firm małych i firm dużych. Moim zdaniem warto współpracować właśnie z takimi osobami doświadczonymi specjalistami z branży.
iguśka

Re: księgowość

Post autor: iguśka »

Ja zdecydowałam się na współpracę z biurem rachunkowym https://taxexpert24.pl/biuro-rachunkowe ... rybunalski. Prowadzę niewielką firmę zajmującą się tłumaczeniami i było to dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie. Sama też całkowicie nie znam się na księgowości, dlatego wolałam powierzyć to profesjonalistom, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na prowadzenie własnego biznesu.
OlgaN

Re: księgowość

Post autor: OlgaN »

Witam, osobiście mogę polecić Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, z ich pomocą można wybrać najlepsze biuro rachunkowe pasujące do Państwa obszaru działalnośći. Jest to dobre wsparcie dla przedsiębiorców oraz księgowych.
hanuka

Re: księgowość

Post autor: hanuka »

Mnie zaś interesuje pełna księgowość mysłowice i chyba się zgłoszę po prostu do biura rachunkowego MDA Consulting Group. Słyszałam na ich temat pozytywne opinie - także myślę, że są oni godni zaufania. Ponoć mają sporą wiedzę, doświadczenie...
kropeczka

Re: księgowość

Post autor: kropeczka »

To ja powiem wam, że też nie będę zajmować się rachunkowością w mojej firmie. Nie widzę tego - ze względu na brak czasu oraz doświadczenia. Ale znalazłam profesjonalne usługi księgowe w Legnicy i chcę skorzystać w tym kierunku z pomocy firmy Optimax. To najlepsza opcja według mnie.
forU

Re: księgowość

Post autor: forU »

Warto wziąć pod uwagę AFORTI AC - oferują kompleksowe usługi, obejmujące zarówno księgowość, jak i płace. Warto o nich pomyśleć, jeśli chcesz zaoszczędzić czas na papierkowej robocie.
ODPOWIEDZ