Kredyt albo pożyczka na już?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
warna
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:05

Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: warna »

Cześć. Potrzebuję wziąć kredyt na niespodziewany wydatek. Problem w tym, że ofert bankowych jest naprawdę dużo, a mnie trudno jest znaleźć tę jedną, która będzie odpowiednia. Co myślicie o skonsultowaniu się z jakimiś doradcami? Dodam że bardzo zależy mi na minimum formalności i szybkiej decyzji
Awatar użytkownika
paloma
Posty: 48
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:25

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: paloma »

Zawsze możesz wziąć pożyczkę na dowolną kwotę z przedziału 100 zł - 200 000 zł przez www.saverium.pl , która dostępna jest bez konieczności posiadania zabezpieczeń i wierzycieli. Co najważniejsze wypełniasz jeden wniosek i informujesz o preferowanej kwocie oraz okresie spłaty i to wszystko :)
ćma255

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: ćma255 »

warna pisze: ↑26 kwie 2021, 10:24 Cześć. Potrzebuję wziąć kredyt na niespodziewany wydatek. Problem w tym, że ofert bankowych jest naprawdę dużo, a mnie trudno jest znaleźć tę jedną, która będzie odpowiednia. Co myślicie o skonsultowaniu się z jakimiś doradcami? Dodam że bardzo zależy mi na minimum formalności i szybkiej decyzji
Istnieje wiele ofert pożyczek w internecie. Trzeba jednak wiedzieć jak do tego podejść. Wpierw dobrze poczytać jest co nie co o tym np. na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... pl_opinie_. Tam są różnego typu informacje na temat pożyczek i tego jak do nich podejść.
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: kamka »

Faktycznie ofert jest sporo. Ale nie każdy kredyt czy pożyczka będą udzielone szybko. Jeśli zależy Ci na czasie, pomyśl o pożyczce bez baz BIK i KRD. Tutaj https://monebay.pl/pozyczka-bez-bik-i-krd masz możliwość poznać ten produkt i złożyć wniosek. Takie pożyczki bez sprawdzania w bazach to minimum formalności więc pieniądze otrzymujemy szybko.
bąjbaj

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: bąjbaj »

Mimo wszystko zdecydowałabym się na pośrednika kredytowego. Dzięki niemu, jak przeczytacie na stronie https://www.vader.pl/dlaczego-po-kredyt ... z-krakowa/ , możemy poznać zdolność, sprawdzić BIK, dowiedzieć się, jakie jeszcze opcje mamy. Te w banku nie są jedynymi wartościowymi moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Viki
Posty: 38
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:52

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Viki »

Hej,
jeśli potrzebujesz pożyczki na już, od ręki, to dobrą opcją może być skorzystanie z jakiejś oferty prywatnej pożyczki. Poczytaj o tym np na tej stronie: https://prywatna-pozyczka.pl/ Możesz tam także znaleźć różne oferty prywatnych pożyczek - są aktualne, czyli dostępne od ręki.
Ana29Ć

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Ana29Ć »

Nie wiem czy można rozpatrywać kwestię kredytu, w kategorii warto nie warto. Uważam, że jest to możliwość, którą możemy wykorzystać by uzyskać finansowanie na wymarzony cel. Czy jest to inwestycja w rozwój firmy czy kredyt mieszkaniowy to już kwestia wyboru. Przy wyborze odpowiedniej oferty kredytu czy pożyczki warto zwrócić uwagę na rrs https://intuum.pl/blog/co-oznacza-rrso- ... -obliczyc/
Łukasz

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: Łukasz »

Jeżeli potrzebujecie pożyczki, to zdecydowanie polecam Wam ranking pożyczek online na stronie https://ibrok.pl/ranking-chwilowek-i-pozyczek/ . Jak wejdziecie na strone, wybierzcie kwotę pożyczki, która Was interesuję oraz okres spłaty, a pozniej porównajcie sobie dostępne oferty pożyczek online.
frankowić32

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: frankowić32 »

Przy kredycie frankowym jeśli chcesz starać się o odszkodowanie to według mnie dobrym sposobem będzie przygotowanie odpowiedniej strategii. Jak podejść do tematu? O jaką kwotę możesz walczyć wszystkiego możesz dowiedzieć się na stronie kredyty frankowe Głogów dzięki tej firmie możesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo z bankiem.Przy kredycie frankowym jeśli chcesz starać się o odszkodowanie to według mnie dobrym sposobem będzie przygotowanie odpowiedniej strategii. Jak podejść do tematu? O jaką kwotę możesz walczyć wszystkiego możesz dowiedzieć się na stronie dzięki tej firmie możesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo z bankiem.
sarenka

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: sarenka »

Moim zdaniem, to w sumie nie tak trudno jest znaleźć idealny kredyt dla siebie. No, bo zobaczcie przykładowo tutaj https://kokos.pl/pozyczka-do-1000-zl/ - macie tam wyszczególnione różnorodne opcje, a ranking może ułatwić wam porównanie poszczególnych opcji.
aśka

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: aśka »

Myślę, że dobrą opcją będzie ferrari leasing . Z tego co słyszałam to obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów i przede wszystkim koszty leasingu nie są też jakieś zbyt wygórowane
Awatar użytkownika
marika
Posty: 129
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Kredyt albo pożyczka na już?

Post autor: marika »

Generalnie, to ja wybierając kredyt zdecydowałam się na https://bsraszyn.pl , dzięki któremu taki kredyt nie jest żadnym problemem ani kłopotem. No i mam pewność, że warunki kredytowe są bardzo korzystne. Jednak co bank to bank.
ODPOWIEDZ