kominek

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
miśka

kominek

Post autor: miśka »

Witam. Posiadacie może u siebie w domu kominek? Niedawno postawiłam na zakup w http://www.wkladykominkowe.net.pl/ . Producent oferuje najlepszej jakości kominki jak i wkłady kominkowe w rozsądnych cenach, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć i zrobić zamówienie
pąnzok

Re: kominek

Post autor: pąnzok »

Ja polecam kominek, który nawet najbardziej chłodne pomieszczenie ociepli, w kontekście wizerunkowym Polecam zerknąć na przeróżne inspiracje ze strony Kominki Nowoczesne

Ja wybrałem z mężem projekt który jest wykonany z wkładem z ekoprojektem oraz z marmurem nero asolutto ale tych projektów i inspiracji jest wiele.
sofia111

Re: kominek

Post autor: sofia111 »

My też budujemy dom! A powiedzcie mi planujecie kominek w domu? Ja trafiłam niedawno na https://ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ i poważnie zastanawiam się nad kominkiem w salonie. Wydaje mi się, że warto. Można nim ogrzać dom i tworzy niesamowity klimat.
qwe

Re: kominek

Post autor: qwe »

sofia111 pisze: 25 wrz 2021, 7:03 My też budujemy dom! A powiedzcie mi planujecie kominek w domu? Ja trafiłam niedawno na https://ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ i poważnie zastanawiam się nad kominkiem w salonie. Wydaje mi się, że warto. Można nim ogrzać dom i tworzy niesamowity klimat.
Z tymi kominkami to czasem większe problemy są, ale ja już nie będę się wypowiadać. Po prostu, sprawdźcie koniecznie, czy montaż komina nie będzie potrzebny. Czasem trzeba zrobić osobny system odprowadzenia zanieczyszczeń i taka jest sprawa. Miejmy nadzieję, że u was nie będzie to konieczne.

latarka maglite mini 2xaa
ODPOWIEDZ