Kadry i płace

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:26

Kadry i płace

Post autor: duff231 »

Cześc, tak się ostatnio zastanawiałem nad sprawą kadr i płac. Myślałem jak to usprawnic. Pomyślałem nad samodzielnym prowadzeniem tego działu poprzez https://wfirma.pl/kadry-i-place . Jest to fajna opcja to oprogramowanie dzięki któremu można zarządzc kadrami, prowadzic ewidencje czasu pracy i generowac umowy. Dodatkowo ma opcje związane z dokumentacją podatkowa jak też elektroniczne akta osobowe. Macie jakieś doświadczenia z samodzielną księgowością? Program jak na możliwości jest bardzo tani.
Awatar użytkownika
zuzia4
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 9:26

Re: Kadry i płace

Post autor: zuzia4 »

My mamy profesjonalną kadrową, która się tym zajmuje, ale w małych firmach taka osoba mogłaby się nie sprawdzić. W dzisiejszych czasach istnieje naprawdę dużo przeróżnych programów, które pomogą Wam usprawnić działania. Ostatnio tutaj widziałam bardzo fajną opcję. Koniecznie dajcie znać, co o czymś takim myślicie.
Awatar użytkownika
arket_ingage
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2020, 14:31

Re: Kadry i płace

Post autor: arket_ingage »

Jak najbardziej warto korzystać. My korzystamy z outsourcingu kadr i płac we Wrocławiu i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Zapewniana jest nam profesjonalna obsługa, dokumentacja jest zawsze kompletna i terminowa. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 132
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Kadry i płace

Post autor: Elenonor »

Macie oddzielną komórkę w firmie odpowiedzialną za takie zadania, konkretnego pracownika, czy też zlecacie to zewnętrznej firmie? Zobaczcie sobie tak może firmę http://sterrn.pl i ich pomoc w tym zakresie. Można tu też liczyć na wiele innych usług dla biznesu.
Miłosz

Re: Kadry i płace

Post autor: Miłosz »

Kadry kierowcy to specyficzna kwestia i tutaj najlepiej zlecić to firmie, która się na tym zna. Ja tak zrobiłem i z polecenia poprosiłem o pomoc MaWo Group. Szybko poradzili sobie ze zrobieniem porządku w dokumentach firmy i nie muszę się już przejmować niczym co związane z kadrami.
Bączek

Re: Kadry i płace

Post autor: Bączek »

Ogólnie kadry i płace są na pewno bardzo ważną komórką w każdym przedsiębiorstwie i ja jestem przekonany, że właśnie w tych obszarach wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Moim zdaniem warto również zapoznać się z ciekawym wpisem http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dkz ... o-korzysci gdyż właśnie w nim opisano czym jest Payroll oraz dlaczego warto jest z niego korzystać.
ODPOWIEDZ