Języki obce

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 85
Rejestracja: 27 cze 2019, 20:31

Języki obce

Post autor: paniola »

Dla każdego z nas nauka języków obcych jest bardzo ważna, ja musze przyznać, ze jestem juz bardzo zadowolona z efektów mojej nauki języka niemieckiego. - i to tylko po kilku lekcjach. Język obcy Kraków https://www.krakow.oei.org.pl/nauka-nie ... -krakowie/ to swietna opcja dla wszystkich którzy mieszkają na południu Polski i chcą poszkolic swój język. Znam juz perfekcyjnie angielski, teraz pora na niemiecki. Mam nadzieje, ze opanuje go równie szybko.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Języki obce

Post autor: Pola »

Jeśli chodzi o język niemiecki, to ja polecam Wam kursy organizowane przez Szkołę Językową ProfiLingua. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online możecie sobie o nich więcej poczytać. Jak widać odbywają się one w systemie on-line, co jest naprawdę bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić czas :)
Awatar użytkownika
bridż
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:59

Re: Języki obce

Post autor: bridż »

Ja muszę się zapisać w końcu na angielski. Ale myślę o lekach indywidualnych.
Awatar użytkownika
espas
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:32

Re: Języki obce

Post autor: espas »

Moim zdaniem języki obce naprawdę warto znać. Wtedy nie ma się problemu z komunikowaniem się na całym świecie. Jednak to tego wystarczy poziom dość słaby, tak zwany komunikatywny. Mnie marzy się praca tłumacza, a ta wymaga już perfekcyjnej znajomości języka, a najlepiej kilku. Mnie na szczęście języki wchodzą łatwo, więc warto to pielęgnować. Od jakiegoś czasu czytam wiele na temat tłumaczeń i pracy tłumacza. Na stronie http://skandland.pl znalazłam ich naprawdę sporo. Taka wiedza zdecydowanie mi się przyda.
Awatar użytkownika
papryka
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:14

Re: Języki obce

Post autor: papryka »

Języków obcych warto uczyć się na każdym etapie życia. Przede wszystkim ważny jest angielski, którym moim zdaniem wszyscy powinniśmy władać. Bardzo ciekawą opcją jest angielski lublin: https://www.columbus.lublin.pl/angielski . To kursy językowe dla różnych grup wiekowych.
nataluś

Re: Języki obce

Post autor: nataluś »

Uważam że języki obce są potrzebne dziecku do dalszego rozwoju. Mój syn ma w podstawówce dwa języki obce angielski i francuski. Do francuskiego musiałam mu zamówić podręcznik, zamówiłam je z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Dodatkowo jeszcze kupiłam ćwiczenia .
wigorą

Re: Języki obce

Post autor: wigorą »

nauka jezyka jest niezwykle wazna :) Dlatego ja zainwestowałam w siebie i w swój język angielski u http://www.seodirect.pl/firmy/angielski ... l,s,13600/ wysoka jakość i naprawde konkretne ceny jezeli chodzi o nauczanie, do tego mili nauczyciele i łopatologiczna prosta nauka, zwłaszcza na start
lamś

Re: Języki obce

Post autor: lamś »

Cześć! Osobiście zetknąłem się z problemem nauki angielskiego kiedy otrzymałem propozycję nowego stanowiska w pracy. Na samym początku zapisałem się na kurs językowy u tej firmy: http://www.szkolajezykowa-opole.pl/ofer ... opole.html . Polecam wam sprawdzić co i jak, bo warto. Mają świetną ofertę i znakomicie uczą.
Lampiónka

Re: Języki obce

Post autor: Lampiónka »

Bardzo polecam też nauke języka niemieckiego. Moim zdaniem jest to język dziś bardziej opłacalny, inaczej postrzega taką osobe przyszły pracodawca. Ja na chwile obecną kończę już kurs w skzole językowej Katarina w Warszawie.

litania do serca jezusa tekst
małpka

Re: Języki obce

Post autor: małpka »

Może zapisz się na korepetycje z angielskiego? Tutaj https://ckbelfer.pl/ znajdziesz korepetycje i kursy dla szkoły podstawowej i średniej. Sama myślę o zapisaniu na nie moich dzieciaków.
nołktram

Re: Języki obce

Post autor: nołktram »

Najlepsze ceny na książki i podręczniki do nauki hiszpańskiego znalazłem w księgarni online https://ksiegarnia.siesta.pl/ gdzie mają wiele interesujących pozycji ze świata nauki i kultury hiszpańskiej. Obsługa przyjazna, pełna empatii stara się pomóc i doradzić.
ODPOWIEDZ