jak wyposażyć biuro

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Grażyneczka

jak wyposażyć biuro

Post autor: Grażyneczka »

Chcemy otworzyć, własną firmę. Formalności z tym związane raczej mamy za soba ale przyszedł moment na odpowiednie wyposażenie biura i nie do konca jestesmy pewni co może byc nam potrzebne. Sporo sprzętu udało nam się znaleźć tutaj www.bilt.pl , widziałam że jest nawet możliwość dzierżawy. Co do takiego biura się przyda?
Banaśka

Re: jak wyposażyć biuro

Post autor: Banaśka »

Każde biuro powinno mieć drukarkę. Nie trzeba kupować wcale drukarki bardzo drogiej. Jeśli to jest małe biuro z małymi wydrukami co miesiąc to kup urządzenie wielofunkcyjne właśnie takie https://ale.pl/97535-hp-urzadzenie-wiel ... n-one.html. Mala cena za dobry wydruki i skan.
Karolkaó

Re: jak wyposażyć biuro

Post autor: Karolkaó »

W naszym biurze bardzo ważymy był sprzęt a ze za mało gniazdek to nasz spec polecił kupić listwy lanberga, teraz bez problemu wszyscy mamy po podłączane komputery i nie musimy nic odpinać by załączyć drukarkę :) Przyznam ze osobiście się zastanawiam nad zakupem takiej listwy przydała by mi sie w kuchni

ławostół łódzkie
oluś

Re: jak wyposażyć biuro

Post autor: oluś »

Swoje biuro wyposażyłam w dobre komputery Dell Optiplex 3080 N018O3080SFFULD , z tego sklepu tutaj https://itnes.pl/komputery-dell-optiple ... -site.html .Najważniejszym elementem komputera jest 6-rdzeniowy układ CPU i5-10500 z popularnej rodziny procesorów Intel Core i5 dziesiątej generacji .
Kazoń

Re: jak wyposażyć biuro

Post autor: Kazoń »

My jak do tej pory jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości artykułów biurowych to zamawiamy je w DobreTonery.pl już kilkukrotnie korzystaliśmy z ich usług, a do tego mają bardzo dobre artykuły biurowe i tusze oraz tonery zarówno oryginały, ale i zamienniki. Ceny rozsądne, obsługa zawsze doradzi i realizacja to 1-2 dni nawet przy większych zamówieniach :)
ODPOWIEDZ