Jak sobie pomóc w pracy

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Musicman
Posty: 42
Rejestracja: 05 kwie 2019, 15:58

Jak sobie pomóc w pracy

Post autor: Musicman »

Siemanko, mieliście czasami tak, że po przyjsciu do nowej pracy ciężko było Wam się odnaleźc z obowiązkami? Edukowaliście się może z zakresu swojego zawodu w domu? Ja sądzę, że to fajna sprawa, można sobie pomóc w tym np. wykorzystując materiały z https://fabrykawiedzy.com/ , gdzie znajdziemy fajne książki i poradniki. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Jak sobie pomóc w pracy

Post autor: Pola »

Ja sądzę, że warto się też zapisywać na różnego rodzaju kursy i szkolenia z różnych branż. Co powiecie na te organizowane przez firmę http://kar-group.elk.pl/? Jak widać wybór szkoleń i kursów jest tam naprawdę bardzo szeroki, więc sądzę, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
recover
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:44

Re: Jak sobie pomóc w pracy

Post autor: recover »

Daj spokój dokładnie teraz to przerabiam :( Od stycznia nowa praca, nowe miasto, nowe mieszkanie. Totalna zmiana. Ale powiem Ci ze jakos te dwa tygodnie szybko i pozytywnie zleciały. Tak jak sie człowiek bał tak absolutnie nie bylo tak źle. To pewnie tez kwestia nastawienia. Duzo pomogła tez waporyzacja suszem z konopnym i ziołami relaksającymi wieczorkami przed praca. Z akcesoriami jak widac nie ma w tej chwili kłopotu - wszystko dostepne tutaj https://www.bletki.com/kategoria/tacki-akcesoria a sama waporyzacja i uspokaja i odpreza i wzmacnia odporność
Awatar użytkownika
espas
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:32

Re: Jak sobie pomóc w pracy

Post autor: espas »

Teraz wiele osób decyduje się na podjęcie pracy w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec. Taka osoba musi się zaaklimatyzować w obcym miejscu, z często obcym językiem. Tutaj http://europraca.com.pl/opiekunki-na-codzien/ sama czytałam kilka fajnych artykułów, które zawierają pożyteczne porady. W tej pracy można je śmiało wykorzystać.
ODPOWIEDZ