Holowanie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Holowanie

Post autor: Pola »

Witajcie,
czy byliście kiedykolwiek w takiej sytuacji, że musieliście skorzystać z usług pomocy drogowej, a dokładniej z holowania? My tak mieliśmy ostatnio, na szczęście udało nam się znaleźć na stronie internetowej https://holowaniekrakow.pl/pomoc-drogowa-debniki/ namiar na bardzo fajną firmę, która takie usługi świadczy ;) Polecamy :)
łucja90

Re: Holowanie

Post autor: łucja90 »

Myślę, że w tym zadaniu pomoże Wam pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: http://pomoc-drogowa.katowice.pl/ . Zapoznajcie się koniecznie z ich ofertą. Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogową. Przyznam, że byłam z nich bardzo zadowolona.
petronela

Re: Holowanie

Post autor: petronela »

Ja ostatnio wezwałam holowanie samochodu, jednak okazało się, że jest to zbyt ryzykowne. Ostatecznie samochód został przewieziony za pomocą lawety, którą znalazłam na stronie https://e-laweta.com.pl/ . Panowie podjechali w szybkim czasie pod wskazany przeze mnie adres po czym szybko załadowali auto i odtransportowali go do zaprzyjaźnionego warsztatu samochodowego.
Miłosz45436

Re: Holowanie

Post autor: Miłosz45436 »

Jeżeli ktoś szukałby z Was pomocy drogowej na terenie Katowic, to zdecydowanie polecam Wam https://katowicepomocdrogowa.pl/ Ostatnio, gdy mój pojazd zatrzymał się na środku skrzyżowania, zadzwoniłem po tę pomoc drogową, która dotarła na miejsce po 15 minutach i błyskawicznie przetransportowała mój samochód do mechanika. To prawdziwi profesjonaliści.
ODPOWIEDZ