Gdzie po tłumaczenia?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 132
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: Elenonor »

Jeżeli mielibyście zdecydować się na wysłanie komuś do przetłumaczenia ważnych dokumentów to gdzie byście się zgłosili? Ja zastanawiam się nad biurem tłumaczeń, konkretnie to nad firmą http://www.verbo.com.pl Co sądzicie na ten temat, ktoś korzystał z ich usług może?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: Pola »

A ja jestem za tym, żeby samodzielnie robić sobie tłumaczenia. Najpierw oczywiście warto zapisać się na jakiś kurs językowy. Na przykład na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki możecie zapoznać się z ofertą takiego kursu z języka niemieckiego, oferowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua. Polecam.
Awatar użytkownika
Dolka3
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:45

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: Dolka3 »

Co do ważnych dokumentów, dokumentów firmowych, to na pewno warto zdecydować się na pomoc biur tłumaczeń. W takich firmach jak http://www.sct-tlumaczenia.pl na pewno dostaniecie pomoc i to szybkie i rzetelnie robione tłumaczenia na różne języki
Awatar użytkownika
espas
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:32

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: espas »

Dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią powyżej. O ile uważam, że rzeczy na własny użytek można przetłumaczyć samemu ile ma się dobrze opanowany język obcy to w kwestii dokumentów również jestem zdania, że najlepiej oddać je do biura tłumaczeń. To najbezpieczniejsza forma bo dane dokumenty nigdzie nie wyciekną a przełożenie na język obcy z pewnością będzie wykonane rzetelnie i nie będzie wymagało korekt. Te jak wiadomo z reguły są dodatkowo płatne. Sama dopiero wdrażam się w ten zawód i wiem, jaka to ciężka i odpowiedzialna praca. Tak naprawdę człowiek dokształcać się musi niemal nieustannie. Chcę wyspecjalizować się w kierunku tłumaczeń technicznych i sporo na ten temat czytam. Na tej stronie http://www.szukamtlumacza.pl/ znalazłam wiele ciekawych artykułów, które z pewnością mogą się przydać osobom takim jak ja. Warto zerknąć sobie w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
rea
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:34

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: rea »

Zdecydowanie do biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-motoryzacyjne/ . Słyszałam, że to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o tłumaczenia najróżniejszych treści. Oferują oni tłumaczenia z najróżniejszych specjalizacji, nawet motoryzacji. U nich możecie przetłumaczyć katalogi, podręczniki, opisy produktów, ulotki i wiele, wiele innych rzeczy. Wszystko odbywa się sprawnie i rzetelenie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 157
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:17

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: Bodzio12 »

Witam zaintersowanych tematem, chciałbym Wam polecić ofertę pewnej firmy. Jeżeli szukacie pomocy przy tłumaczeniu dokumentów to polecam Wam biuro tłumaczeń Szczecin . Polecam , poniewaz sam korzystam z ich pomocy od dawna i nigdy nie było żadnego problemu .

wersalki jednoosobowe
Awatar użytkownika
mirosławek_włoski
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 10:30

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: mirosławek_włoski »

Ja swoje tłumaczenia z arabskiego zwykle zlecam profesjonalnemu biuru tłumaczeń. Tak jest zdecydowanie najszybciej i najbezpieczniej.
Awatar użytkownika
mural
Posty: 68
Rejestracja: 30 cze 2019, 23:25

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: mural »

Jeśli chodzi o tłumaczenia ustne, to tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na biuro, które specjalizuje się w takich usługach. Poza tym zajmują się również tłumaczeniami pisemnymi. Warto też zerknąć sobie na ich bloga, gdzie jest wiele pomocnych informacji.
Awatar użytkownika
gahol
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:47

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: gahol »

Jest kilka rodzajów tłumaczeń i w pierwszej kolejności powinnaś napisać o jakie Ci chodzi. Jeśli nie masz pewności to tu https://uslugitlumaczeniowe.pl/ możesz sprawdzić jakie są rodzaje. Na stronie także znajdziesz profesjonalnego tłumacza, który działa w branży od lat i ma bardzo dobre opinie. Skontaktuj się z nim jeśli zależy Ci na wysokiej jakości tłumaczeniu (a zakładam, że tak właśnie jest, bo raczej każdemu na tym zależy). Na pewno się nie zawiedziesz
Barłog

Re: Gdzie po tłumaczenia?

Post autor: Barłog »

Tak naprawdę jeszcze bardzo dużo zależy od tego jakie tłumaczenia są nam potrzebne i myślę, że przede wszystkim na tym powinniśmy się skupić. Ja jestem bardzo zadowolony z tłumaczeń ustnych od https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-ustne/ gdyż właśnie to z nich najczęściej korzystam.
ODPOWIEDZ