Galwanizowanie

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tsumi
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:14

Galwanizowanie

Post autor: Tsumi »

Hej, szukam firmy, która oferuje takie usługi jak galwanizowanie, cynkowanie czy spawanie. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług oraz na rozsądnej cenie. Dzisiaj znajomy wysłał mi taką stronę https://obex.pl/ . Co o niej sądzicie? Warto w nich zainwestować? Wydaje mi się, że są to specjaliści w swojej branży i wiedzą co robią. Dajcie znać.
Urzędnicy są jak wszy. A wszy ssą krew i przenoszą rożne choroby, które nas osłabiają... Dlatego takie insekty trzeba rozgniatać. Bez litości.
Awatar użytkownika
juliet80
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 8:46

Re: Galwanizowanie

Post autor: juliet80 »

Podczas spawania ważne jest sprawdzanie jakości złączy spawanych. Jednak mam problem za pomocą jakich metod tego dokonać? Jeżeli ktoś posiada wiedzę w tej tematyce, to proszę o wsparcie.___________________________________________________________________
metoda magnetyczno proszkowa
każ

Re: Galwanizowanie

Post autor: każ »

Osobiście nie znam się na tym wszystkim, ale mam wrażenie, że w sieci powinniście coś znaleźć, jeśli potrzebujecie albo takiej usługi, albo chcecie sami się zająć na przykład spawaniem. Od siebie polecam firmę pod tym linkiem: https://welding-tech.eu którzy są profesjonalistami w swoim fachu i można im ufać.
ODPOWIEDZ