Elementy hydrauliczne

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Elementy hydrauliczne

Post autor: Pola »

Witajcie,
czy orientujecie się może, gdzie można kupić różnego rodzaju elementy hydrauliczne, takie jak na przykład kolano hamburskie? Ja ostatnio widziałam takie na stronie internetowej https://proterm.sklep.pl/trojniki-spawa ... 73,pl.html. Czy ktoś z Was miał może z tą hurtownią wcześniej do czynienia? I jak wrażenia?
Żaba

Re: Elementy hydrauliczne

Post autor: Żaba »

Wydaje mi się, że jednymi z najważniejszych elementów hydraulicznych są uszczelki oraz różnego rodzaju oringi. Ja praktycznie od zawsze zamawiam je bezpośrednio u producenta czyli firmy Power Rubber która jak dla mnie jest liderem jeśli chodzi o takie produkty. Co by nie mówić te elementy gumowe zawsze muszą być jak najlepszej jakości.
Bażant

Re: Elementy hydrauliczne

Post autor: Bażant »

Samych elementów hydraulicznych jest na pewno całkiem sporo i co by nie mówić to właśnie taka instalacja jest czymś bardzo ważnym. Muszę przyznać, że ja również jakiś czas temu czytałem na stronie https://budosfera.pl/pompy-do-wody-po-k ... o-siegnac/ o pompach do wody które na pewno warto jest mieć.
mirek33333ćć

Re: Elementy hydrauliczne

Post autor: mirek33333ćć »

Moim zdaniem to jest bardzo interesujący artykuł . Jestem pewny na 100 procent, że tym artykułem na pewno zainteresuje się bardzo dużo osób. Takie jest moje zdanie i zdania nie zmienię.
__________________________________________________________________
krem na blizny potrądzikowe
Wałek

Re: Elementy hydrauliczne

Post autor: Wałek »

Ogólnie same elementy hydrauliczne są istotne gdyż tak naprawdę to dzięki nim jesteśmy w stanie stworzyć dobrą instalację sanitarną. Ja na pewno polecam każdemu także przeczytanie wpisu https://abcogrodnictwa.pl/narzedzia-mas ... la-siebie/ gdyż faktycznie wybór pompy nie jest czasami łatwym zadaniem.

internet lte a gry online
Darol

Re: Elementy hydrauliczne

Post autor: Darol »

Grzanie się pompy obiegowej może być oznaką problemu. W moim przypadku, przyczyną okazała się być niewłaściwa praca zaworu różnicowego. Polecam przeczytanie artykułu https://www.swiat-domu.pl/dlaczego-pomp ... ie-grzeje/ aby lepiej zrozumieć potencjalne przyczyny i odpowiednio zareagować. Czasami mała regulacja może rozwiązać problem.
ODPOWIEDZ