Dobra księgowa Halinów

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ilonka
Posty: 29
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:56

Dobra księgowa Halinów

Post autor: Ilonka »

Szukasz dobrej księgowej do bieżącej kontroli zobowiązań i należności? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Księgowa-halinów.pl. Współpracę z tym biurem rachunkowym chwali sobie wiele osób.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Dobra księgowa Halinów

Post autor: Pola »

Bez względu na to, jaka księgowa będzie prowadziła księgowość Waszej firmy, na pewno warto będzie wdrożyć w przedsiębiorstwie różne rozwiązania informatyczne, które usprawnią procesy księgowe. Mogą być to na przykład systemy od firmy http://www.primesoft.pl/, służące przede wszystkim do elektronicznego obiegu dokumentów. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 157
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:17

Re: Dobra księgowa Halinów

Post autor: Bodzio12 »

Awatar użytkownika
ulenica
Posty: 63
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:12

Re: Dobra księgowa Halinów

Post autor: ulenica »

A ja się zastanawiam czy Kadry i Płace to trudne, by samemu się tym zajmować. Da się ogarnąć od podstaw samodzielnie? Nie mam problemu z uczeniem się nowych rzeczy, ale wiadomo nie zawsze może to być łatwe. Czy zdecydować się na biuro, które zajmuje się kadrami i płacami https://asystahr.pl/kadry-i-place-w-toruniu/ ? Poleciła mi ich moja znajoma.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:39

Re: Dobra księgowa Halinów

Post autor: mleczko90 »

Porządne biuro rachunkowe to podstawa każdego biznesu. W dobie internetu nie trzeba ograniczać się do biur z okolic - można wybrać dowolne i współpracować zdalnie. Ja korzystam z http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... walki.html

raychem r-tc-nrg
ODPOWIEDZ