Centrum medyczne

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:49

Centrum medyczne

Post autor: deborah »

Cześć, jakie centrum medyczne Kraków polecacie? Musze umówić się na wizytę do dermatologa, a zależy mi na naprawdę dobrym specjaliście.
Awatar użytkownika
Kosi
Posty: 60
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:15

Re: Centrum medyczne

Post autor: Kosi »

No to jeżeli jeszcze nie znaleźliście dobrego ośrodka dla siebie i swoich bliskich z szerokim gronem specjalistów oraz profesjonalną pomocą w krótkim czasie to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Centrum Medyczne Danea http://danea.pl/ mieści się w Bielsko Białej. Zawsze rzeczowo i konkretnie, dobrze mieć konkretnych specjalistów w jednym miejscu niż wszystkich szukać pojedynczo (co do których też nie macie pewności, że dobrane leczenie oraz diagnoza będą w pełni trafne). Pozdrawiam i jeśli coś jest nie tak u Was ze zdrowiem to życzę skutecznego powrotu do pełni sił!
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Centrum medyczne

Post autor: ciekawski »

Ja również jakiś czas temu byłem u lekarza i dostałem poradę, abym sobie codziennie mierzył ciśnienie. Właśnie dlatego jak spojrzałem na ranking ciśnieniomierzy naramiennych https://najlepszecisnieniomierze.com/ci ... e-ranking/ to już wtedy wiedziałem dokładnie który model mam wybrać.
buśka

Re: Centrum medyczne

Post autor: buśka »

Godnym polecenia centrum medycznym w Warszawie jest też Medivita na Mokotowie :) Można się tu umówić do okulisty i stomatologa czy zrobić badania krwi. Mają też specjalistę od medycyny pracy. Szybkie terminy, sympatyczny i zaangażowany w swoją pracę personel.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 133
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:25

Re: Centrum medyczne

Post autor: karola2468 »

Centrum medyczne które ja mogę wam polecić to fmclodz.pl zobaczcie na stronę bo macie tutaj wszystkie potrzebne informacje. Warto im zaufać bo pracują tam specjaliści z dużym doświadczeniem. Centrum wyposażone jest w profesjonalne nowoczesne sprzęty medyczne. Polecam najmocniej to miejsce.
Awatar użytkownika
paloma
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:25

Re: Centrum medyczne

Post autor: paloma »

A ja miałam zabieg usuwania endometriozy w szpitalu Medicover, dobrze że tam mnie skierowano bo trafiłam na zespół świetnych lekarzy, nawet nie wiedziałam że u nas też można wykonywać takie skomplikowane zabiegi o jakich słyszałam że robię w Dortmundzie.
Róża

Re: Centrum medyczne

Post autor: Róża »

Ale to raczej nie są jakoś specjalnie skomplikowane sprawy. Jeśli chodzi o prawidłowe ciśnienie, to jest stałe w kontekście wieku, dlatego też zawsze powinniście być świadomi tego, co realnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Na pewno warto byłoby już teraz zaopatrzyć się w ciśnieniomierz i zacząć o siebie odpowiednio dbać.
poliśka

Re: Centrum medyczne

Post autor: poliśka »

A tutaj https://mediccentre.pl/artykul/nowy-spo ... ie-lux-med już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawych i praktyczny artykuł, który może okazać się niezwykle pomocny. Można się tam dowiedzieć jakie nowe sposoby opieki medycznej wprowadziła grupa Lux Med. Rozejrzyjcie się tam.
ODPOWIEDZ