Borelioza

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
denis12
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:36

Borelioza

Post autor: denis12 »

Jakie badania się wykonuje w celu sprawdzenia się pod kątem tej choroby?
Awatar użytkownika
teagan31
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Borelioza

Post autor: teagan31 »

Borelioza jest bardzo podstępną i trudną do zdiagnozowania chorobą, w początkowej fazie może nie dawać żadnych objawów. Po ukąszeniu najlepiej zdecydować się na badanie kleszcza Warszawa https://zbadajkleszcza.pl/badanie-kleszcza-warszawa/. Wyniki otrzymuje się jeszcze zanim pacjent zacznie odczuwać jakiekolwiek dolegliwości związane z zakażeniem.
Awatar użytkownika
bridż
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:59

Re: Borelioza

Post autor: bridż »

Na stronie www znajdziecie artykuł, w którym jest więcej informacji na temat boreliozy. Polecam się z tym zapoznać w wolnej chwili.
Luśka

Re: Borelioza

Post autor: Luśka »

bridż pisze: ↑20 lip 2020, 13:26 Na stronie www znajdziecie artykuł, w którym jest więcej informacji na temat boreliozy. Polecam się z tym zapoznać w wolnej chwili.
Rzeczywiście w internecie możemy znaleźć mnóstwo informacji na tematy związane z boreliozą.Przed zbliżającym się okresem wiosennym warto zapoznać się podstawami wiedzy na temat tego co wywołuje tą chorobę i jak sobie z tym radzić. Na tym blogu - https://ktomalek.pl/blog/ukaszenie-prze ... iem/w-1874 znajdziecie kompedium wiedzy na ten temat. Zachęcam do zapoznania się - wiosna tuż tuż.
ODPOWIEDZ