bhp certyfikat

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Kryś

bhp certyfikat

Post autor: Kryś »

Ja podchodzicie do sprawy BHP? Staraliście się kiedyś w Waszej firmie o taki certyfikat: http://www.adees.net/iso_45001.php mówiący o tym, że firma przestrzega wszystkich reguł bezpieczeństwa pracy? .
hała

Re: bhp certyfikat

Post autor: hała »

O tym można poczytać na blogu, jak wejdziecie na tej stronie: https://www.glovex.com.pl/ . Poza tym, w ich sklepie online znajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz materiały BHP do firmy. Wszystko w atrakcyjnej cenie i z dostawą. Ponadto strona oferuje masę porad z tego zakresu więc masz wszystko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: bhp certyfikat

Post autor: ciekawski »

Mi jakoś nigdy za specjalnie na certyfikatach ze szkolenia BHP nie zależało, gdyż wiem jak ważną kwestią jest samo bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Mogę na pewno każdemu polecić zapoznanie się z wpisem https://www.alumatex.pl/jak-dobrac-maty ... eczeniowe/ gdyż właśnie takie maty antyzmęczeniowe są doskonałym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
nadeta
Posty: 102
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:32

Re: bhp certyfikat

Post autor: nadeta »

u nas w firmie bardzo powaznie podchodzi sie do bhp, pilnujemy szkolen, kursów i wszystkiego co tylko jest z tym zwiazane., Tym bardziej ze sporo stanowisk mamy zwyczajnie niebezpiecznych. na stale wspolpracujemy z firmą https://bhphaczkowska.pl/bhp/ ktora wszystko nadzoruje
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: bhp certyfikat

Post autor: ciekawski »

Jak najbardziej takie elementy są niezwykle istotne ale na pewno posiadanie przeszkolenia z zakresu BHP nie zwalnia nas od ostrożności na stanowisku pracy. Polecam na pewno każdemu zapoznanie się z materiałem na stronie https://ksservice.pl/blog/poradnik/najc ... w-w-pracy/ gdyż jak najbardziej warto wiedzieć jakie są najczęstsze przyczyny wypadków w pracy.
goździk

Re: bhp certyfikat

Post autor: goździk »

Powiem wam, że BHP i ppoż to są bardzo ważne sprawy, jeśli chodzi o prowadzenie własnej firmy. Równie ważna jest certyfikacja i atestacja placów zabaw, ponieważ dzięki temu, mamy pewność, w dane miejsce jest bezpieczne dla naszych dzieci. Bez tego, żadne place zabaw nie powinny być dopuszczone do użytku.
Boruś

Re: bhp certyfikat

Post autor: Boruś »

Faktycznie takie kwestie są niezwykle istotne i ja jestem jeszcze zdania, że samo pogłębianie wiedzy na temat BHP jest przecież ważne. Z całą pewnością ja każdemu mogę polecić bardzo fajny wpis https://znaki-bhp.pl/instrukcje-bhp-prz ... gazynowych z którego dowiemy się wiele na temat instrukcji BHP w halach magazynowych.
malińczak

Re: bhp certyfikat

Post autor: malińczak »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl
ways

Re: bhp certyfikat

Post autor: ways »

malińczak pisze: ↑07 paź 2021, 16:12 Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl
No dzięki, ale ja Ci powiem jednak, że co sama reasearch zrobię, to jednak sama. Jakoś tak mnie to bardziej przekonuje. A skoro już mowa o tym, to jak Wam się spisuje koc gasniczy ? Czy warto coś takiego w firmie jednak posiadać? Nie mówię tu o klasycznej czy dużej gaśnicy, z tym jestem już zaznajomiona.
Pabin

Re: bhp certyfikat

Post autor: Pabin »

W sumie ja póki co nie mam potrzeby aby posiadać takie rzeczy ale od siebie chcę za to powiedzieć, że niezwykle istotną kwestią jest to aby każdy z nas wiedział skąd de facto warto jest wziąć znaki BHP. Muszę dodać, że na pewno bardzo dobrą opcją jest zaglądanie do sklepu https://znaki-bhp.pl/ i jak najbardziej ja także na takich elementach się skupiam.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 170
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: bhp certyfikat

Post autor: marika »

BHP w firmie to ważna sprawa i trzeba o dbać o to zagadnienie dlatego przyda się oferta tej firmy https://www.ekofit.pl/ która prowadzi szkolenia z tego zakresu. Mają świetnych fachowców i szkolą z BHP, przepisów ppoż czy pierwszej pomocy. Takie umiejętności są niezbędne w każdej pracy.
Gość

Re: bhp certyfikat

Post autor: Gość »

W bhp ważne są też znaki ostrzegawcze i informacyjne, są niezbędne. Tutaj z pomocą przychodzą nicrobase modułowe podstawy drogowe na których to możecie takie znaki postawić. Na każdej budowie musicie je mieć, takie jest prawo.
Tomasz4

Re: bhp certyfikat

Post autor: Tomasz4 »

Bezpieczeństwo w pracy to podstawa, dlatego warto zainwestować w profesjonalne szkolenia BHP w Warszawie. Znajdź kursy dostosowane do potrzeb Twojej firmy na http://www.bhpdlaciebie.eu/ Zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiedni dla siebie kurs.
ODPOWIEDZ